Jó estét, Vendég

Szerző Téma: Simon jelentkezése!  (Megtekintve 149 alkalommal)

• Sergei Dimitri Popotrov
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Schicklgruber Simon
Dátum: 2020. Június 28. - 21:06:40
Idézet

Felvételi lap

~ Életkorod: ~   ~ 17 éves vagyok ~

~ Aktivitásod: ~ ~Naponta 5-6 órát tudok aktív lenni, és segíteni az embereknek.~

~ Milyen referenciákkal rendelkezel? (AS/Admin/Moderátor) ~ ~Nem rendelkezek semmilyen referenciával, de úgy érzem hogy eljött az ideje, hogy ki próbáljam magamat itt az LSRP szerveren.~

~ Miért szeretnél az S&M csapat tagja lenni? ~ ~Nagyon jó szervernek igérkezik, és mivel ismerek pár embert az S&M csapatból ezért szeretnék a csapat tagja lenni.~

~ Mennyi játszott perced van? ~ ~ Mivel még nem indult be a szerver ezért még nulla. ~

~ Miért téged válasszunk? ( minimum 3db érv) ~ ~ 1.:Tisztában vagyok a szerver/TS illetve DC szabályokkal.
2.: Eléggé nyugodt személyiség vagyok.
3.: Mivel itt a nyár így nagyjából egész nap fent vagyok TS-en és ez itt se változna.
4.: Szabály követő ember vagyok, és kitartó szóval ha egy ügyről van szó akkor a 100%-ot bele adom.
5.: Közösségi embernek tartom magam, és egy ilyen csapatban ez szerintem pozitívum.~

~ Miért NE téged válasszunk? (minimum 3db érv) ~ ~ 1.: Hát ez egy eléggé fura kérdés, de talán az egyik ok az-az lenne, hogy néha nem lehet érteni a mikrofonba amit mondok.
2.: Nehezen, de befolyásolható vagyok.
3.: Feledékeny vagyok, és néha nem teljes erőbedobással figyelek a dolgokra. ~

~ Rendelkezel TS, Discord kliensel? Ha igen, milyen tapasztalatod van ezzel a két programmal? ~ ~ Igen mind a kettő kliensel rendelkezek illetve napi szinten használom is őket. A TS3-at nagyjából fél éve ismertem meg, azóta már teljessen ki igazodok rajta. A DC-t 3-4 éve használom, de valamiért nekem a TS3 felülete le tisztultabb, jobban ki tudok rajta igazodni. ~

~ Későbbiekben szeretnél Adminisztrátor lenni? Miért? ~         ~ Igen idővel majd szeretnék mivel már régi álmom, hogy adminisztrátor legyek de nem érteztem értelmét egy másik szerveren bele fogni egy admin "karrierbe" amikor itt lesz az LSRP ahol (remélhetőleg) RP-s emberek lesznek. ~

~ Írj magadról néhány összefüggő mondatot! (Minimum 7 mondat.) ~           ~ Sziasztok! Simonnak hívnak 17 éves vagyok, nem sokára töltöm be a 18-at. Jelenleg Szombathelyre járok a Kanizsai Dorottya Gimnáziumba, most leszek 11-es szóval már többet kell tanulnom mint eddig mivel ez már bele számít az érettségibe. Így hogy nyár van, így különösebb idő töltésem nincsen maximum annyi, hogy elmegyek napi egyszer kávézni a barátaimmal és utána futok egyet. Ahogyan az előbb is írtam, nincsen különösebb idő töltésem így hát a nap nagy részét az MTA-n töltöm. Régebben küzdősportokat űztem mint a.:birkózás, judo, box de mivel nem volt senki se a korosztályomban ezért abba hagytam, és nagyjából fél éve futok napi rendszerességgel. Az MTA-al kettő éve ismerkedtem meg, See MTA-n kezdtem el a "második életem" aztán fél éve át mentem a HL MTA nevű RolePlay szerverre, ahol több illegális frakcióban is megfordultam. Pár hetet játszottam a Fly Mta-n is ez idő alatt NAV-os voltam de a közösség miatt abba hagytam. ~
« Utoljára szerkesztve: 2020. Június 29. - 15:59:16 írta Sergei Dimitri Popotrov »

• Tarcii
  • Globális moderátor
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Június 28. - 21:14:44
Csak szimplán a mintát másoltad be, töltsd ki légyszíves helyesen. Így a bíráló fél nem tud mit kezdeni a lapoddal.
A miért téged válasszanak résznél az első érv egy alap dolog lenne, szerintem. Én azt se írtam volna bele, hogy melyik iskolába járok, hisz a kutyát sem érdekli ez a része.
Számomra laposra sikeredett a lapod. Azért sok sikert!
« Utoljára szerkesztve: 2020. Június 28. - 21:49:34 írta Tarcii »

• Ralo
  • Admin Controller
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Június 28. - 22:25:03
Mindenkinek el kell kezdenie valahol. Nem várhatjuk el, hogy egyből a legjobb embereket kapjuk.  ;)  Kicsit csiszold, javítgasd a lapod, és akkor hátha jó lesz. Sok Sikert!

• Sergei Dimitri Popotrov
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Schicklgruber Simon
Dátum: 2020. Június 29. - 18:25:56
Mindenkinek el kell kezdenie valahol. Nem várhatjuk el, hogy egyből a legjobb embereket kapjuk.  ;)  Kicsit csiszold, javítgasd a lapod, és akkor hátha jó lesz. Sok Sikert!
Már pár éve rp-ek lett volna már pár alkalmam jelentkezni moderátornak, de valahogyan sosem vonzott de most megjött hozzá a kedvem. Főleg egy ilyen szerveren ami talán nagyobb lesz mint az összes magyar szerver.
Csiszolgattam még egy picit.

• wolfo
  • Vezető Fórum Moderátor
  • Állapot:
    Elérhető
  • weebs in
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Július 01. - 23:05:26
néhol még van helyesírási hiba, azokat javítsd.
de amúgy tartalmilag szerintem már teljesen korrekt, sok sikert.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Július 01. - 23:07:08 írta wolfo »
DEPUTY SHERIFF +II - IKER MOYA