Jó estét, Vendég

Szerző Téma: Photoshop Snapchat tutorial  (Megtekintve 132 alkalommal)

• Carloska
  • Teljes tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Szeretem Ninát, aki PO III
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Június 06. - 01:38:27
Sziasztok!
Ez a tutorial legfőképp a bandásoknak kedvez, de akárki használhatja, mert nincs semmihez kötve, hogy kik csinálhatnak ilyen képeket.
A template nem az én tulajdonomban áll, én csak a tutorialt csinálom.
CREDIT: Elysian (tzxico) - Devianart

1. LÉPÉS
EZT a fájlt töltsd le, és a benne lévő két betűtípust tölts be a photoshoppodba. majd a programon belül menj a megnyitás fülre, és ott keresd ki a mappát, ahova letöltötted, és nyisd meg (dupla katt).

2. LÉPÉS
Bal felül a FÁJL fül alatt, válaszd ki az ELHELYEZÉS lehetőséget, és húzd méretre a képet, és az alap képet, ami a template.psd fájlban van, capa1 névvel, töröld ki. Ezt úgy tudod megtenni hogy rákattintasz a rétegeknél, és a nyilak felett a delete gombot lenyomod, vagy pedig jobbklikk, és réteg törlése.

Ha lenyomva tartod az ALT billentyűt, akkor mind a kettő oldalt ugyan úgy tudod módosítani, azaz ha húzod a képet, nem kell mind a kettő oldallal bajlódni, elég ha az ALT-ot nyomod, és csak húzod valamelyik sarkát.

3. LÉPÉS
Nyisd le a LETRAS csoportot, és válaszd ki a szöveg eszközt (T betű). Ezután kattints rá a szövegre, és módosítsd kedved szerint.

Ha beírtad a szöveget, módosíthatod a színét kedvedre, majd jobb felül, a kis pipára kattints rá.

4. LÉPÉS
Utolsó lépésként már csak el kell menteni, CTRL + SHITFT + S billentyűkombinációval is el tudod menteni, fontos hogy 'másként' mentsd el, lehet jpg. vagy pedig png. is.

Első tutorialom, tudom, nem lett a legjobb, de szerintem érthető, nem nagy was ist das. :)
Amennyiben valakinek valamiféle kérdése van ezzel kapcsolatban, vagy szívesen látna ilyen-olyan tutorialt, akkor azt HSZ formájában jelezze.
Köszönöm ha végigolvastad, remélem tudtam segíteni!
További szép napot, délutánt, estét! Szia! :)
a hoolok, az ultrák, egy család, mint a cosa nostra.

• Viktorka
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Kevin Heydrich
Dátum: 2020. Június 10. - 13:02:50
Hasznos kis cucc, kösz az átmentést.