Szép napot, Vendég

Szerző Téma: Raven Hopkins jelentkezési lapja Sheriff's Department kötelékébe.  (Megtekintve 71 alkalommal)

• .jakee
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Raven Hopkins
Dátum: 2020. Augusztus 01. - 12:39:30

ADMINISTRATIVE SERVICES BUREAU
PERSONAL ADMINISTRATION BUREAU

Idézetet írta: Los Santos County Sheriff's Department jelentkezési formanyomtatványa.
  • 1, a jelentkező adatai és előrhetőségei
  • 2, a jelentkező engedélyei
  • 3, a jelentkező iskolai végzettsége
  • 4, OOC rész

1. - A jelentkező adatai és elérhetőségei:
Kérjük a jelentkezőt, hogy ahol [ ] jelölést lát, ott X-el jelölje választását.

1.1 Keresztnév: Raven
1.2 Vezetéknév: Hopkins
1.3 Születési hely: Los Santos
1.4 Születési idő: 1986.09.16
1.5 Bejelentett lakcím: Los Santos, Grovee str. 86
1.6 Telefonszám:
1.7 Egyéb elérhetőségek:
1.8 Nem: [X] férfi | [ ] nő
1.9 Rassz: [ ] Europid | [ ] Mongolid | [X] Negrid | [ ] Veddo-ausztrolid
1.10 Priusz: [ ] van | [X] nincs

2. - A jelentkező engedélyei:

2.1 Rendelkezik fegyvertartási engedéllyel? [ ] igen | [X] nem
   Ha igen, volt már bevonva? [ ] igen | [ ] nem
2.2 Rendelkezik vadászengedéllyel? [ ] igen | [ ] nem
   Ha igen, volt már bevonva? [ ] igen | [ ] nem
2.3 Rendelkezik vezetői engedéllyel, ha igen, milyennel? [X] igen (A, B és C+E) | [ ] nem
   Ha igen, volt már bevonva? [ ] igen | [X] nem

3. - A jelentkező iskolai végzettsége:

3.1 Legmagasabb iskolai végzettség: Egyetem
3.2 Iskola megnevezése: Los Santos Police Academy, High School and University
3.3. Iskola megkezdésének/befejezésének éve: 2004 - 2010
3.4 Rendelkezik valamilyen szakképzettséggel: [X] igen | [ ] nem
   Ha igen, milyennel? Rendészeti szakképzettség.

4. - OOC rész:

4.1 Mesélj magadról pár mondatban: Sziasztok, Patriknak hívnak. 18 éves győri fiatal srác vagyok. Aki mindennapjait egy cégnél targoncásként éli meg... Vannak nehéz és könnyű időszakaim ez által azt értem,hogy van amikor nem érzem magam 100%-osan a munka végett és akkor ideges vagyok,de van olyan amikor feldobott napom van és jól érzem magam. Pozitívumok: Jó fej, Segítőkész, Vidám srác vagyok. Negatív: Néha sokat és hülyeségeket beszélek, Kissé félénk egy új közösségben, nem tudok olyan hamar megnyílni egy új fajta közösségben (Ezáltal olyan sokat nem tudok beszélgetni sem az emberekkel, csak akkor ha már kiismerem és azt mondom,hogy akkor most már mehet a beszélés.) Továbbá szeretek szabadidőmben barátnőmmel tölteni, edzeni és kocsikázgatni a haverokkal,avagy barátnőmmel. Régebben úgy töltöttem mindennapjaimat amikor még sulis gyerek voltam,hogy kinéztek magukat a súlyom végett. Szerencsére ez már megváltozott. Amióta nem járok suliba és dolgozom azóta csak könnyebb lett az életem (Persze nem azt mondom,hogy most nincsenek nehéz időszakaim.).. 2 hónapja köszönhetem azt,hogy megváltozott az életem. Mind a barátnőm végett és mind az edzés végett. Továbbá meséljek az GTA RP-s korszakomról. SAMP-on kezdtem el,majd 2 évre rá áttértem MTA-ra és ha így össze számoljuk 6 éve RP-zek folyamatosan mind SAMP, és MTA RP szerveren/szervereken. 4 éve RP-zek MTA-n és volt időm megtanulni az alap szituációkat és az RP adta lehetőségeket szóval nem lehet azt mondani,hogy nincs tapasztalatom. :D Igazából ennyi.
4.2 Miért éppen ezt a frakciót választottad, mik a céljaid a frakcióban: Mivel MTA-n és SAMP-on folyamatosan Rendvédelmi szervezetben voltam és ott töltöttem le elég hosszú időket így úgy gondoltam,hogy szeretném erre a szerverre is átvinni. De "Rendőr" már voltam,de még Sheriff kötelékében maximum ha KÉTSZER voltam így úgy gondoltam,hogy akkor kisebb változtatáson esek át és akkor legyen a Sheriffség mint frakció.
4.3 Milyen karaktert alakítanál ki a frakción belül?: Egy afro-amerikai férfi aki nem igazán szereti a kifogásokat..34 éves, Családapa aki inkább szigorú mint sem engedékeny.. Inkább az ő szava dönt mindenen és próbálja betartatni az emberekkel a "város" szabályzatát. Ez által ő egy szigorú Sheriff lenne aki mindenre oda figyelve járna a város utcáin és egy rongálást látó,avagy más bűncselekményt látó embert előállítaná és a jogszabállyal egyetértve járna el abban az esetben.

Raven Hopkins
2k20.08.01

• Carloska
  • Moderátor
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Szeretem Ninát, aki PO III
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Augusztus 01. - 15:29:47
ADMINISTRATIVE SERVICES BUREAU
RECRUITMENT AND TRAINING DIVISION

Tisztelt Raven Hopkins!

Örömmel értesítjük, hogy a Los Santos County Sheriff's Department-hez jelenkezési lapja beérkezett, átolvasásra került, és a vezetőség úgy döntött, hogy elfogadásra kerül.
Az elkövetkező időben fel fogjuk önt keresni e-mail formájában.

Melissa Rubio
a hoolok, az ultrák, egy család, mint a cosa nostra.