Szép napot, Vendég

Szerző Téma: Max jelentkezése.  (Megtekintve 52 alkalommal)

• MaxStewart
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Max Stewart
Dátum: 2020. Július 30. - 17:54:52
Idézet

Felvételi lap

~ Életkorod: ~   ~ 17 ~

~ Aktivitásod: ~ ~ Napi 3-5 óra között.  ~

~ Milyen referenciákkal rendelkezel? (AS/Admin/Moderátor) ~ ~ Voltam már más szerveren moderátor illetve admin is. ~

~ Miért szeretnél az S&M csapat tagja lenni? ~ ~ Szeretnék valami hasznossal foglalkozni és segíteni a szervernek, mert nagy potenciát látok benne. ~

~ Mennyi játszott perced van? ~ ~ Jelenleg még nulla. :) ~

~ Miért téged válasszunk? ( minimum 3db érv) ~
~ 1. Amit csinálok, szeretem jól is csinálni. 
   2. Majdnem hat évnyi tapasztalatom van az MTA világában.
   3. Maximalista vagyok, minden feladatot a lehető legjobban próbálok elvégezni. ~

~ Miért NE téged válasszunk? (minimum 3db érv) ~
~ 1. Ha valaki nem adja meg a kellő tiszteletet legtöbb esetben én sem adom meg neki.
   2. Az embereket legtöbbször első benyomás alapján ítélem meg.
   3. Hirtelen haragú vagyok. ~

~ Rendelkezel TS, Discord kliensel? Ha igen, milyen tapasztalatod van ezzel a két programmal? ~ ~ Mindkét kliensel rendelkezem. A TS eléggé elavult már szerintem, viszont egy RP szerverhez sokkal kényelmesebb. A Discordot baráti beszélgetésekre jobban preferálom, de RP szerverhez véleményem szerint nem a legalkalmasabb. Mindkét kliensnek megvan az előnye és a hátránya is. ~

~ Későbbiekben szeretnél Adminisztrátor lenni? Miért? ~         ~ Igen, szeretnék. Különösebb oka nincs neki, más szerveren is voltam és szerettem csinálni. ~

~ Írj magadról néhány összefüggő mondatot! (Minimum 7 mondat.) ~           ~ Janinak hívnak, a 17. életévem végén járok. Romániában élek, azon belül Kolozsvár környékén.  Már elég régen, 2014 közepe fele csatlakoztam az MTA közösségéhez. Több szerveren is megfordultam, de egy szerver volt ahol komolyan játszottam; rendszeresen 4-5 éven keresztül. Ez a szerver a HL volt, azon is voltam többször moderátor és egyszer admin is. Mára már nem köt le a szerver, ezért is várom "izgatottan" ennek a szervernek a nyitását. Két kedves ismerősömtől hallottam a szerverről, azóta rendszeresen követem a fejleményeket. Legfőbb oka a szimpátiámnak, hogy észrevételeim szerint sikerült elhagyni a régi, elavult rendszereket és felfogásokat.   ~   

• Renato
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Jack Holmes
Dátum: 2020. Július 30. - 19:20:54
Valamilyen szinten ismerlek, a munkásságoddal annyira nem vagyok tisztában, de emberileg jó alak vagy, good luck
DEPUTY SHERIFF - JACK HOLMES