Jó estét, Vendég

Szerző Téma: Amiben segíteni tudok  (Megtekintve 156 alkalommal)

• dexter
  • Tulajdonos
  • Állapot:
    Elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Július 26. - 12:08:45
Sziasztok.

A következőkkel kapcsolatban forduljatok bátran hozzám:

• Marketing/promóció
  • Fejesztések (kérdések, ötletek)
  • Általános segítségkérés

Kérdéseiteket tegyétek fel hozzászólásban vagy privát üzenetben.

• Molnar
  • Újonc
  • Állapot:
    Elérhető
  • 🥵
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Jose Fraga
Dátum: 2020. Július 27. - 02:21:01
Láttam promócióval kapcsolatosan is lehet ide írni, szoval most ezzel kapcsolatban hoztam egy ötletet.
Lehetne nyitás előtt csinálni egy szerver trailert. A Las Venturasban játszódó konkurencia szervernek is volt ilyen a nyitásuk előtt és ezzel sok embernek felkeltették az érdeklődését.
Plusz a szervert eddig csak kis darabjaiban láttuk képekől. Itt egy 1-2 perces trailerben összelehetne foglalni mindent. Valami zenével, dinamikus vágásokkal jó dolgot összelehetne dobni.

• William
  • Admin 1
  • Állapot:
    Elérhető
  • GameAdmin
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: William Fernando
Dátum: 2020. Július 27. - 08:04:28
Teljesen támogatom Molnár ötletét.Volt olyan szerver aki youtube reklámnak is betette.De a partner videósokkal is meg lehetne osztatni, úgy is biztos sok embert érne el.
Admin since 2020/04/03

• dexter
  • Tulajdonos
  • Állapot:
    Elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Július 27. - 08:16:19
Láttam promócióval kapcsolatosan is lehet ide írni, szoval most ezzel kapcsolatban hoztam egy ötletet.
Lehetne nyitás előtt csinálni egy szerver trailert. A Las Venturasban játszódó konkurencia szervernek is volt ilyen a nyitásuk előtt és ezzel sok embernek felkeltették az érdeklődését.
Plusz a szervert eddig csak kis darabjaiban láttuk képekől. Itt egy 1-2 perces trailerben összelehetne foglalni mindent. Valami zenével, dinamikus vágásokkal jó dolgot összelehetne dobni.

Nem lenne egyébként rossz a dolog, csak találnom kell rá egy személyt aki ért ilyen szinten a vágásokhoz.

• trouble maker
  • Teljes tag
  • Állapot:
    Elérhető
  • creator of everything you hate
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Oscar Huerta
Dátum: 2020. Július 27. - 10:56:59
Teljesen támogatom Molnár ötletét.Volt olyan szerver aki youtube reklámnak is betette.De a partner videósokkal is meg lehetne osztatni, úgy is biztos sok embert érne el.
Videósokat ne. Rengeteg szerver csinálta és eddig csak rosszul sült el a dolog.
It's too bad she won't live,but then again, who does?

• waves
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
    • my shit
  • Szerveren használt név: Joey_Palmer
Dátum: 2020. Július 27. - 12:03:43
Videósokat ne. Rengeteg szerver csinálta és eddig csak rosszul sült el a dolog.
Javonnak igaza van. Amikor a 100 tagú cigányzenekart megszemélyesítő barátunk megjelenik vagy Davey, Antwon akkor már bajok vannak. Jobb őket kihagyni és semmilyen előnyben nem részesíteni. Nem kellenek ők és a 2012-ben is elavultnak tartott RP stílusuk.

• Molnar
  • Újonc
  • Állapot:
    Elérhető
  • 🥵
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Jose Fraga
Dátum: 2020. Július 27. - 12:19:46
Sajnos én se vagyok kibékülve a videósokkal. Igaz, hogy sok playert tudnak hozni. (pl OP-n amikor feljött egy videós liveolni 130 playerből lett 200) De ezek a játékosok hamar megunják, vagy nagyon nokedlik.