Jó estét, Vendég

Szerző Téma: [AS] Davee  (Megtekintve 80 alkalommal)

• Davee
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Davee
Dátum: 2021. Február 21. - 16:48:52
Rólam:
Dávid vagyok 15 éves 9.-es ,illetve Nyíregyházán lakom.
KB. 1,5-2 éve játszom az MTA-val. Kedvenc elfoglaltságaim közé tartozik a kerékpározás, a  szerelgetés,illetve az  MTA-val való játék.
Az aktivitásomról: Napi 3-4 óra hétvégén pedig 7-8 órát tudnék fent lenni. Játszott percel nem rendelkezem mivel a  szerver nem nyitott  meg.

Tapasztalatim/ Referenciáim:
Nagyobb szervereken tevékenykedtem adminsegédként/adminként
( SeeMTA-n többször voltam ideiglenes adminsegéd, ahol ki tudtam próbálni milyen is az igazi adminsegéd élet.)
Miért pont én?
Elég tapasztalattal rendelkezem , gyorsan tanulok,
illetve azt gondolom megálnám a helyem a csapatban.
Mi is az adminsegéd feladata?
A nevéből eredendően, az adminisztrátorok munkáját hivatott segíteni,illetve kisebb kérdésekre válaszolni, kisebb volumenű ügyek intézése,illetve továbbítása az adminisztrátorok felé.
Nem utolsó sorba a RolePlayt  nem ismerőknek megmutassák a RolePlay alapjait.
Miért szeretnék adminná lépni?
Azt gondolom  hogy megálnám a helyem adminisztrátori csaptban,
 szeretek segíteni a játékosoknak,  illetve tisztában vagyok a Roleplay szabályokkal.

• Atteee
  • Globális moderátor
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Enrique Cesar
Dátum: 2021. Február 21. - 16:53:48
Szia barim! :)
Szerintem megállnád a helyed a csapatban, úgy gondolom. Sok sikert neked, TÁMOGATOM

• kj
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Február 23. - 07:26:48
Szia Davee, szeretnék pár észrevételt jelezni feléd, amit ha megfogadsz szerintem esélyesebb leszel hogy bekerülj az Adminsegéd csapatba.
Igyekeztem teljesen objektívan átnézni a jelentkezésedet, kizárólag építőjelleggel írom.

• Formázás, elrendezés
Maga az ötlet nem rossz, ez a világoskék és fehér kompozíciója jó lenne, de csak lenne ha nem lenne elrontva ezzel a borzalmasan festő középre igazítással, környezetébe nem illő betűtípussal és a betűmérettel. Szemnek lehetne kellemes, vagy egy kis felüdülés, de nem, mert sikerült sok kis mondatot beletenni ami aztán tényleg élvezetes.

• Tapasztalat, Referencia kérdés
Szuper, jó hogy van egy olyan jelentkező aki már volt Idg. Adminsegéd SeeMTA szerverén, de ez magában szerintem közel egyenlő a nullával. Tudnál mellékelni pár dokumentumot amivel bizonyítani tudnád hogy voltál, esetleg más szervereken betöltött pozícióidat meg tudnád nevezni?

• Miért pont én kérdés
Nem, nem erre van szükség. Ilyenkor próbáld meg jellemezni magadat, vagyis inkább azt hogy egyes szituációkban miként tudsz reagálni. Nagy vonalakban írd le a természetedet, itt előnyösebb ha a pozitív tulajdonságaid zömét írod le ami kapcsolatban lehet majd a betöltött pozícióddal.

Összegzés: Lényegében kaptunk egy nem szép jelentkezést, sok mindent nem tudunk meg a jelentkezőről de legalább egy kicsit sem kreatív. Ez a kis szöveg, akármilyen kevés is minden értelemben, szét akar robbanni a helyesírási hibák miatt. Semmit nem tudunk meg, semmi plusz nincs benne. Külön elszomorító az hogy vannak akik pozíciójukat kihasználva raknak egy "+rep"-et ezzel is biztatva a jelentkezőt hogy ez igen is jó mert hogy "bari". Barátként legtöbbet az segítene hogy elmondjuk mi a hiba és segítünk neki változtatni rajta, nem pedig besegítjük őt a pozícióba annak tudatában hogy nem jó jelentkezési lap. Nem tetszett, nem támogatom.
Nehézsúlyú kritkus.
Guess who's back.