Jó estét, Vendég

Szerző Téma: [AS] Tyreek  (Megtekintve 163 alkalommal)

• Tyreek
  • Teljes tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Február 15. - 19:14:23

( T Y R E E K - A D M I N S E G É D J E L E N T K E Z É S E )

Magamról:

Idézet
   • Dominik a becsületes nevem. Kelet-Szlovákiában élek egy kisebb faluban a családommal. 2010óta üldözöm a roleplay világot. Sokan lehet ismernek is, sőt tudom. Ahogy említettem,
   lehetséges, sőt (garantált) hogy sokan ismertek, és ez a fedőnév nemmás, mint a Tyreek. Rengeteg helyen megfordultam, főleg a magyar communitybe. Futottam adminként, mapperként,
   teszterként a magyar projectek alatt. 22éves vagyok, jelenleg a vasútállomáson dolgozom hegesztőként. Időm van a munka mellett normálisan vezetni és kézben tartani a dolgokat, amivel épp megvagyok bízva.

Hogy miért én?

Idézet
   • Megfelelő RP készséggel, múlttal rendelkezem. Ahogy említettem minden magyar projectben megfordultam. Dexter élő példa a dolgokra, hisz tudja mivel szeretek foglalkozni. Ha valamit el
   vállalok, mindig időben, és a legpontosabban végzem. A mapper karrierem sokak számára ismert, rengeteg SAMP RP szervert mappoltam, mint frakciók, mint a szerver feelingje miatt.
   Adminként is jelen voltam, de ezeket a dolgokat nem nagyon szeretném körbeírni. Türelmes srácnak tartom magam, és úgy érzem, mindig megálltam a helyem, amire épp vevő voltam.

Hogy mi az Adminsegéd feladata?

Idézet
   • A nevéből is értelmezhető, hogy az adminok munkáját segítjük, kisebb-nagyobb problémák kezelését vesszük igénybe. Az új játékosokat segítjük, szerver információk megosztása, tájékoztatása az új játékosoknak.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Február 15. - 19:34:58 írta @badtyreek »
Deputy Sheriff II Brett Lowrie]
Los Santos County Sheriff's Department

• Gunter
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Joseph Gunter
Dátum: 2021. Február 15. - 22:30:38
Hàt nem tudom tyrek azért a sampon is volt egy stílusod amikor magas pozícióban voltál dexterèk alatt... igaz ez évekkel ezelőtt volt de ahogy a szövegkörnyezet alatt értelmezem a nagykèpűsèg nem változott tökös. Elnézést szeretnek kérni ha esetleg tévednék.
a testvéreknek csak tesó <gunt1/>

• Tyreek
  • Teljes tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Február 16. - 00:44:37
Milyen stílusom volt? ::) -Nagyon kíváncsi lennék rá, de ne itt, hanem PM formájában.

Idézet
"nagykèpűsèg nem változott tökös"

Ezt miből szűrted le? Nem értelek, tényleg. De minden embernek van egy véleménye, de a tiéddel abszolút nem értek egyet.

• Gunter
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Joseph Gunter
Dátum: 2021. Február 16. - 16:55:21
Olvasd àt ezt a lapot nagyba Lerí róla a nagyképűség fogalma Halihó én vagyok tyreek ismerhettek a király a mapperek császára!  ::)

Ezek mellett nálad nagyobb rangéhes embert ritkán láttam.

Ne haragudj amiért őszinte vagyok még próbálom visszafogni is magamat. Persze ha az évek során ez vàltozott őszinte bocsánatodért esedezem!  ;)
a testvéreknek csak tesó <gunt1/>

• kj
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Február 16. - 17:08:32
Szia Tyreek, szeretnék pár észrevételt jelezni feléd, amit ha megfogadsz szerintem esélyesebb leszel hogy bekerülj az Adminsegéd csapatba.
Igyekeztem teljesen objektívan átnézni a jelentkezésedet, kizárólag építőjelleggel írom.

• Formázás, átláthatóság
Első ránézésre sem szép, de nem is stílusos. Sok a tabulátoros vonal a szövegek közt, érthetetlenül majdnem minden mondat után. Így nem hogy nem lesz egyedi a lapod, de még csúnya is lesz.
Miért kell ez az idézet, ezt egyszer már leírtad valahova vagy csak most gondoltad milyen jó dizájn elemet fog alkotni, ez most nem sikerült. A helyedben megpróbálnék egy klasszikusabb formára váltani, a kevesebb néha több.

• Leírás, olvashatóság
Kicsit írhattál volna többet, ez így soványabb leírás. Fellelhetőek helyesírási hibák, de nem drasztikusak. Kissé értelmetlen a kontextusában "kisebb-nagyobb problémák kezelését vesszük igénybe". Nem értelmes így.

Összegzés: Nekem tetszett, kicsit még olvastam volna. Egy korrekt leírás, bemutatkozás, a referenciákra kíváncsi lettem volna. A hozzáállás az kicsit érdekes, de az elmélet és a gyakorlat mást mutat.
Nehézsúlyú kritkus.
Guess who's back.

• Tyreek
  • Teljes tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Február 17. - 00:23:21
Milyen stílusom volt? ::) -Nagyon kíváncsi lennék rá, de ne itt, hanem PM formájában.

Idézet
"nagykèpűsèg nem változott tökös"

Ezt miből szűrted le? Nem értelek, tényleg. De minden embernek van egy véleménye, de a tiéddel abszolút nem értek egyet.
Engedjük el inkább, felesleges beszélni a dolgokról, amit alám próbálsz rakani, valahogy nem izgat, amíg nem tudom, hogy kivel állok szemben.

Olvasd àt ezt a lapot nagyba Lerí róla a nagyképűség fogalma Halihó én vagyok tyreek ismerhettek a király a mapperek császára!  ::)

Ezek mellett nálad nagyobb rangéhes embert ritkán láttam.

Ne haragudj amiért őszinte vagyok még próbálom visszafogni is magamat. Persze ha az évek során ez vàltozott őszinte bocsánatodért esedezem!  ;)
A kinézet, a stílus szerintem ízlések és pofonok. Nyugodtan nézz be más adminsegéd pályázatba, lehet jobban tetszenek, de én ezt találtam a legszebbnek. Nem másnak alakítom, hanem saját magamnak. Akinek tetszik tetszik, akinek nem, annak meg nem. Sajnos ha ezen lenne a hangsúly, soha nem jutnánk előre. Akik ismernek azok tudják, hogy mit produkálok.

• Welbeck
  • FőAdmin
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Roman Laurenz
Dátum: 2021. Február 19. - 21:22:52
Szerintem megvan egymásról a véleményünk.

Személy szerint nem támogatom, és mindketten tudjuk miért. Az egyik előttem hozzászólóval egyet tudok érteni.

• Tyreek
  • Teljes tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Február 21. - 16:56:42
Neked véleménynek számít egy pár soros discord beszélgetés? Rendben, kérem zárjátok, és töröljétek vagy helyezzétek el ezt a jelentkezést. Felesleges.