Jó estét, Vendég

Szerző Téma: [AS] Bartos  (Megtekintve 309 alkalommal)

• Kisbarti
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • President
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Shinichiro Otsutsuki
Dátum: 2021. Január 18. - 12:24:04
Magamról és az RP-ről
Bartos Bálintnak hívnak, de TS3/DC-n csak Bartos-nak szoktak becézni. 2003.06.12-én születtem Szekszárdon, most júniusba töltöttem a 17-odik életévemet. Szeptemberben kezdtem a 11.-edik osztályt és folytatom a tanulmányaimat Szekszárdon egy gimnáziumba Angol-Informatika szakon. Egy pompás osztályközösség szorgalmas tagja vagyok. A zene a mindenem és ha tudok a nap 24 órájában hallgatok. Jelenleg magamnak szoktam zenéket írni és a szűk baráti körömnek megmutatni. Szórakozás céljából zeneszövegeket is szoktam átírni. Mikor 6-7 éves voltam mindig báttyámat nyaggattam, hogy had nézzem hogy játszik. Neki köszönhetően szerettem meg a játékokat és ott láttam meg először a GTA:San Andreas nevű játékot. Először is a Hungary Life szerverén játszottam nagyon sokat és értem el évekbe visszanyúló álmaimat, hogy admin lehessek. Pár hónap alatt el is jutottam a 3.-as admin fokozathoz amit a megfelelő és kiemelkedő munkámmal értem el. Többszörösen hónap adminja ,,címet" is megkaptam a PM számom és duty perceim arányába. Mindig is szerettem csinálni és legszívesebben azt csináltam, mint hogy IC-ztem volna. Adminomat pont ezért is adtam le, mert az addig teljesített munkámat nem akartam elcsorbítani azzal, hogy akár csak fele annyit tudtam volna aktív lenni a szerveren.

Miért pont én?
Szeretek csapatba dolgozni és az én feladatomat becsületes végezni. Büszke vagyok a probléma megoldó kézségemre. Határozott személyiség vagyok, ezért határozott vagyok a döntéseimben. Általába helyesen szoktam eljárni minden ügyemben. Volt adminkodásom alatt sok PK-t kaptam és egyik se minősült jogosnak velem szembe. Kőszívű vagyok és általába nem szoktam enyhíteni, hogy tanuljanak a playerek a saját hibáikból. Szeretnék az a családias közösség segítő és barátságos tagja lenni.

Saját terveim
  • Közösség hasznos tagja lenni.
  • Segíteni a játékosoknak betanulni a szerverre/ az RP világába.
  • Segíteni az adminok munkáját.
  • Minnél tovább vinni az admin(karrierem).
  • Sok jó emléket és élményt szerezni a szerveren/adminkodásom során.
Köszönöm, hogy végigolvastad!
#BartosForPresident
"There is no heaven or hell"

No matter what you do while you're alive,

Everybody goes to the same place

once you die.

Death is Equal.

• Welbeck
  • FőAdmin
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Roman Laurenz
Dátum: 2021. Január 18. - 14:14:14
Ismerem a srácot másik szerverről, legjobban teljesítő admin volt mikor bent volt a teamben.

Sok sikert!

• Rodnez
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Január 23. - 10:59:52
Engem picit elrentettet az a része, hogy “Miért pont én?”

Kőszívű vagy, senkinek nem enyhítesz.

Számomra ez riasztó, mert a dolgunk a segítés is nem csak agyon büntetni kell az embert.

Én picit tartózkodom.
Hazámat szolgálom!

• Kisbarti
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • President
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Január 23. - 12:41:08
Ez így igaz, csak ha mindenki enyhítene akkor visszaélnének a kedvességgel.
Tanulni kell a hibáikból és szerintem azzal tudunk nekik a legtöbbet segíteni. Értelem szerűen a kiérdemelt AJ percet kell nekik szánni és akkor az enyhítés számomra nem opció. Régebben másik szerveren is sokan enyhítettek és másnap a srác ugyanazt megcsinálta. De probléma nem volt velem ilyen téren, kiosztottam a szankciót és léptem tovább az ügyön. Azon az egy playeren kívül is van más akinek lehet, hogy a segítségemre szorul és nem várattatnám meg amiatt, hogy egy már szankciónált üggyel foglalkozok. De ez csak az én meglátásom ebben a témában és ehhez a dologhoz is tartanám magam a jövőben.
Köszönöm szépen a hozzászólásodat!
Shinichiro Otsutsuki 《Bartos》

once you die.

Death is Equal.

• Ruslan
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • LS
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Január 27. - 21:47:51
hol adminkodtál?

• Kisbarti
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • President
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Január 28. - 09:42:55
Hungary lifeon voltam admin.
[HL]   LasliuSS kinevezte Gianmaria_Baldinotti -t adminsegéddé.[2019.07.12.]
[HL]  Damien átállította Gianmaria_Baldinotti adminszintjét. [1-es Admin] [2019.08.02.]
[HL]  Damien átállította Gianmaria_Baldinotti adminszintjét. [2-es Admin] [2019.08.20.]
[HL]  Damien átállította Gianmaria_Baldinotti adminszintjét. [3-as Admin] [2019.08.31.]
Ekkor hónap adminja is voltam.

once you die.

Death is Equal.

• Carloska
  • Globális moderátor
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Melissa Rubio
Dátum: 2021. Február 16. - 14:45:01
A HL-t személy szerint nem igazán számítanám be.  :-X
a hoolok, az ultrák, egy család, mint a cosa nostra.

• kj
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Február 16. - 16:47:02
Nem támogatom.
Nehézsúlyú kritkus.
Guess who's back.

• Gunter
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Joseph Gunter
Dátum: 2021. Február 16. - 16:52:51
Nem támogatom.

Mi bajod van Bartos közlegénnyel
a testvéreknek csak tesó <gunt1/>

• .cula
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Nelson Coreas
Dátum: 2021. Február 17. - 11:54:14
tizenhetodik életév xddddd
hozzátenném nincsen szükség kőszívű ÁVH ra akik ahelyett hogy segítenének tanulni a playernek bevágják szerencsétlent 180 p re utána /offduty :))
no támogatás for you mate
ui: hozzátenném, hogy adminsegédnek jelentkeztél nem is adminnak. Akkor miért van szó büntetésekről egyébként? Nem a segítőkészségedről kellene szólnia ennek a lapnak?
« Utoljára szerkesztve: 2021. Február 17. - 11:59:04 írta .cula »

• earlc
  • Teljes tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • talibxneM6FIA---
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Február 18. - 02:26:00
Mikor egy-egy Magyar RP szerverre felmegyek elgondolkozok azon, hogy...Hungary life, FineMTA-s, stb..(no go rp zones) szerverekről jönnek ki oktatni adminok egy-egy ügynél és a begyepesedett "szabályzataikkal" bírálnak el olyan ügyeket, amihez sz@r közük sincs amúgy. Ékeskednek a tollaikkal / márpedig én 3 évet szolgáltam itt-ott adminként, ne mondd meg nekem! / ..és csak nézek wtf ?? És ha egy hasonló körökben szocializálódott emberre kell bízni egy szintjéig közel sem érő szituációt, akkor jön általában, hogy köpök az egész szerverre. És szerintem több olyan ember feldobná velem a mancsát, aki ez miatt szintén poénnak nevezné az adott szerver admincsapatát. Nos meggyőződésem, ha egy életképes szervert akarunk egy fejlettebb közösségnek ne vonjunk be fejletlen embereket egy ilyen rangon, amíg nem tájékozódik a roleplay valódi értelméről. Ezt nem csak a magam nevében mondom szerintem. Nyilván senki nem várja el, hogy minden szerepben 100% teljesítsen és azt sem várhatjuk el, hogy külön legyenek banda, maffia, hatóságra szakosodott adminok, de ne arra fektessétek a hangsúlyt ki mennyire volt szorgalmas adminisztrátor / trágyadombról / szerzett tudással. És biztos vagyok abban az élbeszegetésben az elsők fog közt szerepelni az a mondat "rég vártam már egy hasonló szerverre, rég Amerikát akarok rpzni..." Csak hát eddig nem sikerült. Erre a szerverre pedig az a közösség fog jönni, aki rpzni szeretne majd (tudtommal) ezért nagyban támogatna a vezetőség minket abban, hogy az újonnan érkező leendő adminok is üssék a szintet az RP-ben, ne csak a belefektetett admintimeban innen-onnan, értem itt a rangosabbakat is! Régmúltra gondolva, mikor Szoprano nevezetű admin(ok) döntöttek a tudásunk/tapasztalatunk felett a 2010-es rp!!GGGGGGG!! mentalitásukkal. Ne vedd személyeskedésnek kedves jelentkező, értem itt mindenkire.
500di$tricc

• KindSouls
  • Adminsegéd
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Rick Anderson
Dátum: 2021. Február 18. - 17:32:02
Hungary Life adminjairól meg van a véleményem, akkor telt be a pohár mikor kb 2 év játék idő oda lett amikor az egyik akkori olasz maffia vezetőségénél jobb kezes voltam és CK-t kaptam, majd örök bant a ck miatt.. Ha te is ilyen mentalitással rendelkezel remélem nem a múltad miatt lesz elfogadva a pályázatod. Mindenesetre ezt nem személyeskedésnek szántam csak rá szerettem volna arra világítani, hogy a HL-en zömében nagyon rossz adminok voltak. UI: Persze ez nagyon régi sztori, kb 2016-17-es, szóval azóta 2019-re lehet össze kapták magukat.

• Welbeck
  • FőAdmin
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Roman Laurenz
Dátum: 2021. Február 19. - 21:20:17
Hungary Life adminjairól meg van a véleményem, akkor telt be a pohár mikor kb 2 év játék idő oda lett amikor az egyik akkori olasz maffia vezetőségénél jobb kezes voltam és CK-t kaptam, majd örök bant a ck miatt.. Ha te is ilyen mentalitással rendelkezel remélem nem a múltad miatt lesz elfogadva a pályázatod. Mindenesetre ezt nem személyeskedésnek szántam csak rá szerettem volna arra világítani, hogy a HL-en zömében nagyon rossz adminok voltak. UI: Persze ez nagyon régi sztori, kb 2016-17-es, szóval azóta 2019-re lehet össze kapták magukat.
Én is onnan jöttem hmm.

Attól mert egy nem éppen az RP-s nagy rétegről híres szerverről jött, lehet pont azon rétegbe tartozik aki próbált azon körülmények között is normálisan szerepjátékozni.

tizenhetodik életév xddddd
hozzátenném nincsen szükség kőszívű ÁVH ra akik ahelyett hogy segítenének tanulni a playernek bevágják szerencsétlent 180 p re utána /offduty :))
no támogatás for you mate
ui: hozzátenném, hogy adminsegédnek jelentkeztél nem is adminnak. Akkor miért van szó büntetésekről egyébként? Nem a segítőkészségedről kellene szólnia ennek a lapnak?
Adminsegédből lesz admin nem hirtelen egy civilből tudtommal.
A másik pedig mi a gond az életkorával? Ezzel a megnyilvánulásoddal saját magad minősítetted.

Nem támogatom.
Fejtsd már ki a gondolataid miért nem. Ha nem érkezik válasz figyelmeztetést osztok ki.

Mindenhol vannak és voltak jó és rossz adminok amit mindenki maga dönt majd el, hogy ki volt az.

Megkérek mindenkit, hogy ne általánosításból szűrjünk már le egy embert mert ez nem az a módi, független attól, hogy a végén csak is az illetékes személy döntése a mérvadó.

• gyeniskristof
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Cleveland_Fillion
Dátum: 2021. Február 20. - 16:38:21
Mikor egy-egy Magyar RP szerverre felmegyek elgondolkozok azon, hogy...Hungary life, FineMTA-s, stb..(no go rp zones) szerverekről jönnek ki oktatni adminok egy-egy ügynél és a begyepesedett "szabályzataikkal" bírálnak el olyan ügyeket, amihez sz@r közük sincs amúgy. Ékeskednek a tollaikkal / márpedig én 3 évet szolgáltam itt-ott adminként, ne mondd meg nekem! / ..és csak nézek wtf ?? És ha egy hasonló körökben szocializálódott emberre kell bízni egy szintjéig közel sem érő szituációt, akkor jön általában, hogy köpök az egész szerverre. És szerintem több olyan ember feldobná velem a mancsát, aki ez miatt szintén poénnak nevezné az adott szerver admincsapatát. Nos meggyőződésem, ha egy életképes szervert akarunk egy fejlettebb közösségnek ne vonjunk be fejletlen embereket egy ilyen rangon, amíg nem tájékozódik a roleplay valódi értelméről. Ezt nem csak a magam nevében mondom szerintem. Nyilván senki nem várja el, hogy minden szerepben 100% teljesítsen és azt sem várhatjuk el, hogy külön legyenek banda, maffia, hatóságra szakosodott adminok, de ne arra fektessétek a hangsúlyt ki mennyire volt szorgalmas adminisztrátor / trágyadombról / szerzett tudással. És biztos vagyok abban az élbeszegetésben az elsők fog közt szerepelni az a mondat "rég vártam már egy hasonló szerverre, rég Amerikát akarok rpzni..." Csak hát eddig nem sikerült. Erre a szerverre pedig az a közösség fog jönni, aki rpzni szeretne majd (tudtommal) ezért nagyban támogatna a vezetőség minket abban, hogy az újonnan érkező leendő adminok is üssék a szintet az RP-ben, ne csak a belefektetett admintimeban innen-onnan, értem itt a rangosabbakat is! Régmúltra gondolva, mikor Szoprano nevezetű admin(ok) döntöttek a tudásunk/tapasztalatunk felett a 2010-es rp!!GGGGGGG!! mentalitásukkal. Ne vedd személyeskedésnek kedves jelentkező, értem itt mindenkire.

+1

• nbkoyx4
  • Kölyök tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Február 20. - 17:01:18
Tapasztalat hiányában nem hinném, hogy alkalmas lennél a pozíció betöltésére. Semmi gond nincs azzal (nem lenne), hogy HL-en játszottál. Hanem az, hogy az emberek addig játszanak ezeken a szervereken, amíg tudnak... - Gondolok itt arra, hogy meg lett volna nem egyszer a lehetőség máshová menni, nem tetted, nem véletlenül, mert gondolom nem tudtál és nem is akartál fejlődni. Ezek után betorpanunk ide egy adminisztrátornak való jelentkezéssel, és ellen kritikát fogalmazunk meg azok ellen, akik felhozzák a HL-t?  :o Hát van ennek értelme, van ennek racionális jelentősége?

Szerintem a játékosközösségnek kellene kiválasztani az adminisztrátorokat, és ezt a fő adminisztrátoroknak és menedzsmentnek leszűkítenie (akit fel is vesznek). Egy adminisztrátorra nézzenek fel, egy adminisztrátor ne csak tapasztalt legyen, hanem veterán. Köszönöm szépen, szerény véleményt nyilvánítottam. Sok sikert és szerencsét a továbbiakban (ahhoz szükség lesz).
we hxld d4wn - optical crown, the scraps n faketeens -
by all means.