Jó reggelt, Vendég

Szerző Téma: Hangtompítós vagy ne? - Silenced Replace Weapon  (Megtekintve 211 alkalommal)

• Henuri
  • Admin 1
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Ferran Alameda
Dátum: 2021. Január 08. - 19:23:57
Sziasztok!

A segítségeteket szeretnénk kérni. Éppen ott tartunk, hogy eldöntsük azt, hogy mégis milyen fegyverek legyenek majd a szerveren. A kérdésem a következő volna felétek:
A silenced colt helyére milyen fegyver kerüljön?
 - Olyan amin van hangtompító
vs
 - Olyan amin NINCS hangtompító

Mind a kettőnek meg van a saját egyedisége és használhatósága véleményem szerint.

Köszönöm szépen a leadott szavazatokat!
Discord: Henry_m#9267
"Yeah but We are just STEP-brother and Sister.. it's not like-- it's not, like.. real stuff."
 - Alex Blake

• CODE 3
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • szoloszedo
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Lennon Mcbride
Dátum: 2021. Január 08. - 19:37:26
Mi lenne ha végtelen fegyver mod lenne bent a szerveren?

• Henuri
  • Admin 1
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Január 08. - 19:39:04
Nem tudom, hogy olyat lehet-e csinálni. Ha pedig lehet, akkor nem tudom, hogy mennyire bugos. Ha pedig nem bugos, akkor nem tudom, hogy az mennyire lenne körülményes és mennyi igény lenne 400 fajta fegyverre.
"Yeah but We are just STEP-brother and Sister.. it's not like-- it's not, like.. real stuff."
 - Alex Blake

• ScottCass323
  • Admin 3
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • RP Boomer since 2008
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Január 08. - 21:52:02
Szia, szerintem silenced helyére simán mehetne mondjuk egy Tazer mód a rendvédelmi szervek számára, amolyan sokkolópisztoly. Hangtompítós stuki leginkább bérgyilkosoknak lenne alkalmas, mert a maffia meg a bandák nem hinném, hogy egy szál hangtompítós stukkerrel mennének mondjuk valakit befenyíteni, bár ez csak az én meglátásom :)

Chief of Fire - Louis Mason

• Gunter
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Joseph Gunter
Dátum: 2021. Január 08. - 22:50:25
teljesen mindegy ha fejbe szedem kész vége
a testvéreknek csak tesó <gunt1/>

• Henuri
  • Admin 1
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Január 08. - 22:56:42
Igazad van.
Véleményem szerint a hangtompítós változat az túlságosan szituációhoz kötött. Ráadásul arra nem is tudsz engedélyt kiváltani, ha úgy adja a helyzet (mert ugye hangtompító van rajta).
Ha a közösség amellett dönt, hogy a szokásosat választja, akkor a rendőröknél deagle lesz és az alap pisztoly a deagle lesz. Egy 50 kaliberes kib*szott ritka - de legalábbis ritkább mint egy glock - fegyver.
Amennyiben a közösség amellett dönt, hogy fokozzuk a dolgokat az egyediség felé, illetve - ezáltal - a realizmus irányába és a hangtompító nélkülit választja, akkor a rendőröknek le cserélődhet a szolgálati fegyver, az átlag embernek 2 fajta lehetősége lesz ha engedélyt akar váltani (2 kézzel fogja mint egy ember, vagy 1 kézzel mint egy gangszta) és ráadásul egy glock vagy egy beretta még gyakoribb fegyver is mint egy deagle.
 - Alex Blake

• clockwork
  • Teljes tag
  • Állapot:
    Elérhető
  • royal highness
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Alex
Dátum: 2021. Január 09. - 07:50:44
Idézet
Ha a közösség amellett dönt, hogy a szokásosat választja, akkor a rendőröknél deagle lesz és az alap pisztoly a deagle lesz.
Már bocsánat, de miért lenne a deagle deagle-re modolva vagy egyáltalán annak rp-zve? Kb 5 éve nem látom már sehol - ott se ahol a deagle az igenis deagle modot kapott - azt, hogy valaki így rp-zi a fegyvert. Általába G18, Ruger vagy HK-nak van játszva, szereptől függ.

A következő mondatod se értem, mivel a hangtompítos coltnak is két kezes az ifp-je.

Igazából szerintem nincs igény arra (már csak a szavazatokból is), hogy két teljesen identikus paraméterekkel rendelkező fegyver legyen a szerveren csak más modellel. Persze ha megoldható a fegyver viselkedésének átprogramozása, ha pedig nem akkor nyilvánvalóan mindenki ezt választaná mert gyorsabb és könnyebb használni. Ugyan az alapsebzése kevesebb, de a fejes az fejes úgyis.

Csak dobjanak rá egy USP modot és kész, nem kell eltűntetni, mert mobok számára kifejezetten haszns tud lenni.

a maffia meg a bandák nem hinném, hogy egy szál hangtompítós stukkerrel mennének mondjuk valakit befenyíteni, bár ez csak az én meglátásom :)

Normális helyeken a mob nem jár a gettóba Q7ekkel, hogy AK-kkal fenyítse a négereket és védelmi pénzt kérjen. Az ilyen dolgokat igen is halkan intézik el, akár cask egy harapófogóval és kalapácssal.  A cartelek csinálnak ebből műsort inkább.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Január 09. - 07:55:30 írta clockwork »
Is this mind your own?

flowwww#7817

• Henuri
  • Admin 1
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Január 09. - 10:33:43
Nem tudom, valahogy nekem soha nem jött be az, hogy egy 50 kaliberes pisztolyt egy sima G18-nak RPzzek. Mármint.. még a hangja is más és a visszarúgása is. A rendőrös példát csak azért hoztam fel, mert ha bele gondolsz akkor a zsaruk általában már glock 19-et vagy 18-at használnak, mert megbízható. Innen jön a gondolatmenetem, hogy akkor ha a silenced helyére kerülne mondjunk egy hangtompító nélküli glock, akkor az mehetne a policenak szolgálatba. És egy olyan fegyverre ami gyorsabban és kisebbeket lő, azért reálisabb ráRPzni egy Rugert vagy egy HK USP-t vagy valamit.
Nézz meg BÁRMILYEN rendőrös shootout videót. Ott sem az van, hogy 3 másodpercenként egyet lő a rendőrbácsi/néni.
PAKK PAKK PAKK PAKK amilyen gyorsan csak tud úgy keni a gonoszokat. (Ennél egyszerűbben és butábban már tényleg nem tudom elmagyarázni)

Idézetet írta: clockwork
A következő mondatod se értem, mivel a hangtompítos coltnak is két kezes az ifp-je.

Persze hogy nem érted, mert az ellenkezőjét keresed mindig annak amit te gondolsz és most kivételesen én azt írtam le, hogy 2 kézzel fogod a silenced modot, ezért lenne jó.
 - Alex Blake

• clockwork
  • Teljes tag
  • Állapot:
    Elérhető
  • royal highness
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Alex
Dátum: 2021. Január 09. - 12:01:28
Még mindig nem magyaráztad meg miért kéne a deagle-re deagle-t modolni. Oké lassan lő és? Ez egy jàték ahol egy kicsit el kell térni a realitástól, annak érdekében hogy mindenki élvezhesse. Igazán nagy fun lenne, hogy az alig 2 tárral rendelkező egyént ledarálja a vègtelen lőszerrel rendelkező rendőr droid ennek a vàltoztatásnak köszönhetően. A deagle a sa-ban egy tökéletes példa a jó balanszra és a jó képességek jutalmazására. Ez a szépsége, hogy nem mindenki tudja jól használni, ellentétben egy colttal.
A gondolkodásmódod szerint a tec9et is átmodolhatnánk CZ75-re nem? 

A személyeskedést meg hagyd a discordra, ha valami problémád van.
Is this mind your own?

flowwww#7817

• Henuri
  • Admin 1
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Január 11. - 22:40:57
Köszönöm szépen a szavazatokat mindenkinek.
A szavazás végeredményének megfelelően egy hangtompítós pisztoly fog kerülni a stukker helyére.
 - Alex Blake

• Molnar
  • Globális moderátor
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • 🥵
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Maximo Castellanos
Dátum: 2021. Január 11. - 22:48:52

Globális Moderátor Hozzászólás

Szavazást és a topicot lezártam, helyezem.