Jó estét, Vendég

Szerző Téma: Tomy  (Megtekintve 114 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

• Tomykacsa
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Dough Thommas
Dátum: 2021. Április 29. - 22:39:50

Magamról

Kökény Tamásnak hívnak de sokan csak Tomy ként ismernek. Egy átlagos fiatalnak tartom magam(14éves) . Szabad időmben a családommal foglalkozom és sokat kirándulunk, további szabad időmben általában MTA szerveren játszom. "Karrierem" 2017-ben kezdtem egy másik MTA szerveren. Nagyon nem értettem mit kell csináljak de csináltam. Azóta nagyon nagyon sok szerveren megfordultam már. Vezettem már más szervereken több frakciót, stb.

Célom

Elősszöris szeretnék minél több játékosnak segíteni a szerveren.Azoknak is szeretnék segíteni akik még nemtudják annyira az RP-t. Ugyanis vannak olyanok akik még sajnos nem nagyon vannak benne az RP-zésben és hát ezeknek szeretnék segiteni és igazából mindenkinek aki a szerveren  van.Mert szeretek segíteni az embereknek.

Tapasztalataim

Több RP szerveren is játszottam ahol sokféle frakcióban voltam benne illetve Adminisztrátor vagy Adminsegéd pocízióba.  Elég Sokan vissza jeleztek nekem hogy nagyon kedves és segítőkész Admin vagyok(PL:WLS, SocialGaming(eredeti), originlRP, stb) és nagyon jól esett nekem az hogy értékelik a munkámat. Legnagyobb Adminisztrátori szintem SzuperAdmin volt de az iskola végett le kellet adnom sajnos és átkellet adnom a helyemet egy másik Srácnak.. De most már ezzel nincs probléma szoval örülnék hogy ha ilyen fantasztikus csapathoz tartoznék mint amilyen itt van a szerveren.

Hogy miért engem válasszatok?

Ahogy mondtam SzuperAdmin voltam és sok RP szituációt éltem át az eddigi pályafutásom alatt. Nagyon szeretek másoknak segíteni és útba igazítani őket.Imádok csapatban dolgozni. Először jól átgondolom a dolgokat mielőtt hozok egy komoly döntést, és igyekszek mindenkinek segíteni aki nekem PM-el,  ha bármelyik Admin társamnak kell segítség akkor én ott vagyok nekik ugyanis, ha úgyveszük akkor olyanok vagyunk mint egy nagy család.

Tulajdonságaim

Pozitív tulajdonságaim: Barátságos,lelkes,szeretem ha csapatban dolgozok, felelősségteljes és figyelmes srác vagyok.
Negatív tulajdonságaim: Kíváncsi és kicsit merész vagyok.

Aktivitásom

Hétköznapi aktivitásom naponta 3-4 óra,hétvégén pedig 5-6 órat is, szünetben pedig 7-8 órat tudnák aktiv lenni a szerveren és ezt pedig admindutyba.

Végszó

Köszönöm, hogy időt szántál erre a lapra és elolvastad, remélem tetszett.Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek .Sziasztok!
« Utoljára szerkesztve: 2021. Május 01. - 10:12:36 írta rendi »

• Rendőrfiú
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Admin
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Hector Valadez Lugo
Dátum: 2021. Április 29. - 23:24:16
Engem az érdekelne, hogy hány éves vagy, melyik szervereken voltál admin, és mennyi idő  után hagytad fel.
Többet kellene játszanunk. Hogy miért? Mert amikor játszunk, elfelejtünk mindent, és kiszakadunk a valóságból.

• dash
  • Teljes tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • :)(:
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Morgan Miller
Dátum: 2021. Április 30. - 08:45:44
Nem.
18 éves korom után Amerikába költöztem ahol a Navy Seals-hez csatlakoztam. .50cal Barett, .50cal Desert Eagle-vel szolgáltam és volt alkalmam vadászrepülőn is jelenlenni mint másodlagos pilóta.

• Tomykacsa
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Dough Thommas
Dátum: 2021. Április 30. - 23:38:29
Beleirtam hol voltam admin, stb illetve hogy hány éves vagyok.

• rendi
  • Kölyök tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Május 01. - 10:12:27
Nem hiszem, hogy meglenne a kellő tapasztalatod egy adminisztrátori pozíció betöltéséhez. Ez most nem sikerült, sajnálom.