Jó estét, Vendég

Szerző Téma: cula  (Megtekintve 257 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

• .cula
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Nelson Coreas
Dátum: 2021. Április 28. - 02:00:24
Bemutatkozás
Sziasztok! Balázs vagyok, tizennyolcadik évemet taposom ezen a világon. Ebből a "rövidke" időből eddig nyolc évet pazaroltam el roleplayezéssel. Megmozgat a szinészet, és könnyen bele tudom élni magam szerepekbe, így a szerepjátékozás a kedvenc elfoglaltságom.
Elmondanám magamról, hogy empatikus, segítőkész és emberközpontú vagyok. Elhivatott vagyok, illetve motivált is a fejlődésben. Ezek mellett szókimondó vagyok. Ez alatt a véleményemet bátran kifejezem ilyenkor elveszik az empátiám, és képes vagyok 'sértő' is lenni másokkal szemben.

Választásom az LSRP-MTA mellett.

Azért pont az LSRP, mivel más szerverrel nem találkozom MO-n aminek a tulajdonosa komolyan állna a szerepjáték fogalmához. Az eddigi meglátásaim alapján itthonra találtam.

Miért engem?
Ezzel a ponttal megválaszolom a számomra három fontos tulajdonságot ami fontos egy adminnak. Számomra az admin jog nem hatalmat ad, és nem is leszek tőle egoista. Tisztában vagyok azzal, hogy én a játékosokért fogok szerepelni, így alázattal fogok játszani a szerveren.
Tisztelettudó vagyok, sajnos visszaadós módon. De odafigyelek, ha rám esik a választásotok.
Energikus vagyok, és a mentálisan oda tudom tenni magamat. Nem vagyok egy könnyen kiégős típus.
Az időm nagy részét a játékba fordítom.
Ami mínuszt tudok ehhez szúrni, hogy miért NE engem, hogy nem vagyok teljesen stabil. Hétköznap képes vagyok eltűnni egész délutánra, és este megfordulni otthonra, ez a spontánságomnak köszönhető.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Május 01. - 10:23:11 írta rendi »

• kj
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Április 28. - 14:16:25
Hogy őszinte legyek, azt kell mondanom hogy én csak ajánlani tudom a srácot mint adminisztrátor.
Pluszban hozzátennék még pár jelzőt ami rá igaz: kreatív, talpraesett, tisztelettudó, vitaképes.
Nehézsúlyú kritkus.
Guess who's back.

• pavlon
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Április 28. - 16:54:30
frakciót talán, de admint semmiképp nem adnék a kezedbe.

• Bazsa
  • Teljes tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Jimmie Lowe
Dátum: 2021. Április 28. - 19:53:29
legtokeletesebb ember erre a pozícióra

• rendi
  • Kölyök tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Május 01. - 10:22:58
Rövid, ámbár mégis tartalmas lap, minden fontos információ benne van. A roleplay múltad kicsit hiányolom, de igazából azzal úgy is tisztában vagyok. A lapod elfogadom, discordon keress fel.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Május 01. - 10:25:02 írta rendi »

• rendi
  • Kölyök tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Május 01. - 19:27:19
Admin lett.