Jó estét, Vendég

Szerző Téma: Rendőrfiú Jelentkezés  (Megtekintve 271 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

• Rendőrfiú
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Admin
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Hector Valadez Lugo
Dátum: 2021. Április 27. - 23:26:43
×𝑩𝒆𝒎𝒖𝒕𝒂𝒕𝒌𝒐𝒛á𝒔×

Antal Milán-nak hívnak, Máricus 28-án töltöttem a 20. életévemet. Egy kis faluban élek egész kiskorom óta jelenleg Édesanyukámmal, és az élettársával a Nevelőapukámmal. Édesapukám sajnos már 10 éve nincs köztünk, egész fiatal voltam, mikor megtudtam hogy már nincs többé. Általános iskolás éveim után, elmentem megcsinálni egy szakmát, ami nem más mint a villanyszerelő. Úgy gondoltam akkoriban, hogy abba fogom megtalálni azt amire én vágyok, de mihent megcsináltam inkább hallgattam a szívemre, és elmentem hivatásosank, mint börtönőr. Azóta is az vagyok, és imádom csinálni, felelősség teljes munka, akció dús, ott nem lehet unatkozni, én meg pont erre vágytam :D MTA-ni, 4-5 éve kezdtem el rendszeresen, előtte SAMP-al játszottam egy jó ideig, majd 1-2 éve köszönt be nállam a GTA V Voice RP. Így hát a hosszú évek után sem tudtam megunni az RP örömeit.

×𝙈𝙞é𝙧𝙩 𝙨𝙯𝙚𝙧𝙚𝙩𝙣é𝙡 𝙥𝙤𝙣𝙩 𝙖𝙯 𝙇𝙎𝙍𝙋 - 𝙈𝙪𝙡𝙩𝙞 𝙏𝙝𝙚𝙛𝙩 𝘼𝙪𝙩𝙤 𝙖𝙙𝙢𝙞𝙣𝙞𝙨𝙯𝙩𝙧á𝙩𝙤𝙧𝙖 𝙡𝙚𝙣𝙣𝙞?×

Látok ebben a szerverben még jövőt, és merek rá alapozni, hogy szeretnék itt admin lenni. Már az elején megfogott a szerver, mikor láttam, hogy folyamatosan fejlesztve van, nyitáskor is játszottam és pozitívan csalódtam benne. Nem szoktam MTA szervereken admin jelentkezést írni, mivel tudom, hogy az adott szerver vagy csődbe megy, vagy egyszerűen nem lenne értelme ott pazarolni az időmet. Bízok a szerverben, és szeretnék segíteni/támogatni a szervert ahogyan csak tudom, mivel együtt meg tudjuk csinálni, ha egy összeszedett, erős team fog kialakulni.

×𝑴𝒊𝒍𝒚𝒆𝒏 𝒓𝒆𝒇𝒆𝒓𝒆𝒏𝒄𝒊á𝒌𝒌𝒂𝒍 𝒓𝒆𝒏𝒅𝒆𝒍𝒌𝒆𝒛𝒆𝒍?×

Mint leírtam, nem nagyon voltam kisebb szervereken admin, de amiken voltam: Seemta v2: Hector Valadez Lugo as. Seemta v3: Hector valadez Lugo as. AVRP: Admin 3. Pipo. FineMTA: Admin 1 Pipo. Ezeken a szerveren 1-4 hónapig terjedő ideig voltam.

×𝑴𝒊é𝒓𝒕 𝒕é𝒈𝒆𝒅 𝒗á𝒍𝒂𝒔𝒔𝒛𝒖𝒏𝒌 é𝒔 𝒎𝒊é𝒓𝒕 é𝒓𝒛𝒆𝒅 𝒎𝒂𝒈𝒂𝒅 𝒂𝒍𝒌𝒂𝒍𝒎𝒂𝒔𝒏𝒂𝒌 𝒂 𝒑𝒐𝒛í𝒄𝒊ó 𝒃𝒆𝒕ö𝒍𝒕é𝒔é𝒓𝒆?×

Kezdjük azzal, hogy miért engem válasszatok. Egy érett szerverre érett gondolkodású emberek kellenek a csapatba. A munkám eléggé szigorú, illetve veszélyes is egyben, ebből kiindulva rengeteg tapasztalatot szereztem, mint például: Problémamegoldó képesség, Kommunikáció képesség fejlesztése, Döntés hozatal a lehető legjobb tudás szerint. Nagyon sokszor fordul elő, hogy egyedül kell megoldani a problémákat, és annak ugye szakszerűnek egyben jogszerűnek is kell lennie, ezért érzem alkalmasnak magamat, mivel szerencsére jó irányba változtatott meg a hivatásom.

×𝑯𝒐𝒈𝒚𝒂𝒏 é𝒔 𝒎𝒊𝒗𝒆𝒍 𝒋𝒆𝒍𝒍𝒆𝒎𝒆𝒛𝒏é𝒅 𝒂𝒛 𝒂𝒅𝒎𝒊𝒏𝒊𝒔𝒛𝒕𝒓á𝒕𝒐𝒓 𝒎𝒖𝒏𝒌á𝒔𝒔á𝒈á𝒕? 𝑺𝒛𝒆𝒓𝒊𝒏𝒕𝒆𝒅 𝒎𝒊 𝒂𝒛 𝒂 𝒉á𝒓𝒐𝒎 𝒕𝒖𝒍𝒂𝒋𝒅𝒐𝒏𝒔á𝒈, 𝒂𝒎𝒊𝒓ő𝒍 ú𝒈𝒚 𝒈𝒐𝒏𝒅𝒐𝒍𝒐𝒅, 𝒉𝒐𝒈𝒚 𝒆𝒈𝒚 𝒂𝒅𝒎𝒊𝒏𝒊𝒔𝒛𝒕𝒓á𝒕𝒐𝒓 𝒔𝒛á𝒎á𝒓𝒂 𝒆𝒍𝒆𝒏𝒈𝒆𝒅𝒉𝒆𝒕𝒆𝒕𝒍𝒆𝒏?×

Egy jó adminisztrátort úgy tudnám jellemezni, aki minden egyes ügynél megőrzi a hidegvérét, teljes mértékben igazságos ugye nincs kivételezés, próbál a lehető legjobb kimenetelre törekedni, illetve a hibákat próbálja feltárni, amiket elmagyaráz az adott player-nek, hogy máskor mit/hogyan csináljon másképpen. Hibák helyett megoldást keres.
Számomra a három legfontosabb dolog egy adminisztrátorba:
-A munkáját végezze el rendesen, minden tudását beleadva, egyben nem árt ha van motivációja is, bizonyítási vágya a nagyobb adminok felé.
-Igazságos. Ne hamarkodja el a döntést, mindenkit, és mindent vegyen figyelembe, hogy a lehető legjobb döntést tudjon hozni a legvégén.
-Segítőkész. Ne azért segítsen másoknak, mert ez a feladata, tegye azt örömmel. Érdekelje mások problémája, leszámítva hogy a másik fél hogy áll hozzá.

×𝙺ö𝚜𝚣ö𝚗ö𝚖 𝚑𝚘𝚐𝚢 𝚎𝚕𝚘𝚕𝚟𝚊𝚜𝚝𝚊𝚍 𝚊 𝚙á𝚕𝚢á𝚣𝚊𝚝𝚘𝚖𝚊𝚝, 𝚊 𝚝ö𝚋𝚋𝚒 𝚟𝚎𝚛𝚜𝚎𝚗𝚢𝚝á𝚛𝚜𝚊𝚖𝚗𝚊𝚔 𝚒𝚗𝚗𝚎𝚗 𝚒𝚜 𝚜𝚘𝚔 𝚜𝚒𝚔𝚎𝚛𝚝 𝚔í𝚟á𝚗𝚘𝚔. 𝙻𝚎𝚐𝚢𝚎𝚗 𝚜𝚣é𝚙 𝚗𝚊𝚙𝚘𝚝𝚘𝚔/𝚎𝚜𝚝é𝚝𝚎𝚔.×

« Utoljára szerkesztve: 2021. Május 01. - 10:24:50 írta rendi »
Többet kellene játszanunk. Hogy miért? Mert amikor játszunk, elfelejtünk mindent, és kiszakadunk a valóságból.

• kj
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Április 29. - 23:55:33
Nagyon remélem hogy nem.
Nehézsúlyú kritkus.
Guess who's back.

• dash
  • Teljes tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • :)(:
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Morgan Miller
Dátum: 2021. Április 30. - 08:34:03
Oh nem. Nem er meg egy probat. A pali katonasagot akart palyazni.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Május 01. - 10:17:35 írta rendi »
18 éves korom után Amerikába költöztem ahol a Navy Seals-hez csatlakoztam. .50cal Barett, .50cal Desert Eagle-vel szolgáltam és volt alkalmam vadászrepülőn is jelenlenni mint másodlagos pilóta.

• Rendőrfiú
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Admin
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Hector Valadez Lugo
Dátum: 2021. Április 30. - 14:32:19
Milyen katonaságról beszélsz te?
Többet kellene játszanunk. Hogy miért? Mert amikor játszunk, elfelejtünk mindent, és kiszakadunk a valóságból.

• rendi
  • Kölyök tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Május 01. - 10:24:42
Oh nem. Nem er meg egy probat. A pali katonasagot akart palyazni.
Az másik volt.

A lap tetszik, a dizájn szép, nincs semmi sem túl tolva. A lapod elfogadom, azonban még mielőtt bármit is kezdenénk, beszélgessünk egyet discordon.

• rendi
  • Kölyök tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Május 01. - 13:51:14
Admin lett.