Jó estét, Vendég

Szerző Téma: Rakeem-Tommy  (Megtekintve 204 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

• Rakeem
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: rakeem
Dátum: 2021. Április 08. - 11:02:17

Adminisztrátorra való panasztétel

Neved:
~ Ayden Rakeem ~

Admin neve akire panaszt teszel:
 ~ Tommy ~

Mi a panasz témája. (3-4 szó max):
~Admin kihasználás , elbeszélgetés nélküli jailezés(?) Saját javára való bírálás.   ~

Fejtsd ki részletesen a panaszod:
~  Röviden tömören. Én, és Lloyd barátom konfliktusba kerültünk ezekkel az olasz tagokkal, ezután logból vissza keresve. [2021-04-08 01:05:16] [Output] :  *Thomaso Rosa megĂĽti Ayden-t    Ugye itt elkezdtek ütni minket, mi vissza ütöttünk. És hát mi jöttünk ki rosszul belőle, mert meghaltunk. Ezt követően Tommy berakott engem és Lloydot egy 30-30 perces AJ-be. [2021-04-08 01:08:51] [Output] : [AdminJail]: Thomaso Rosa börtönbe helyezte: Ayden Rakeem játĂ©kost 30 percre. [2021-04-08 01:08:51] [Output] : [AdminJail]: Indok: VerekedĂ©s kezdĂ©se Rp nélkül ~ Egyéb megjegyzés (kép, stb):  ~ teljesen nonszensz amit csinált, és nem mellesleg látszik hogy ez egy rosszindulatú jail, mivel mindenféle képen ellehetett volna kerülni. Ez a kérdés konkrétan hozzád szól Tommy. Mit vársz? Ha három ember üt... Akkor lerpzzek egy látható cselekvést? vagy mi az elképzelés.. Erre nem mellesleg dcn sem kaptunk választ, mikor bejöttél a szobába. Mondjuk a hab a tortán hogy a mondandónk közepén már kiléptél a szobából. ( Szerintem azért mert rájöttél hogy teljesen jogtalan amit csináltál ) ~

Egyéb megjegyzés (kép, stb):
 ~Ennyit szerettem volna, további szép napot mindenkinek!
( btw az admin maga is ütött minket mikor offdutyban volt, ezután jailezett minket. )   ~

« Utoljára szerkesztve: 2021. Április 08. - 11:29:32 írta Rakeem »

• Ralo
  • Teljes tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Április 08. - 11:19:01
Várom Tommy válaszát.

• Tommy28
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Thomaso Rosa
Dátum: 2021. Április 08. - 13:26:22
Szervusz Kedves játékos, Szerintem nevetséges hogy még te inditottál PK-t a tegnapiak után.

A haveroddal ic 15 évest rpztek értem én mondjuk nemtudom melyik 15 éves csapat megy oda random 6 felnőtt emberhez arcoskodni. Igazából itt vesztettem el a fonalat. Utána meghaltatok majd jófej voltam és nem akartam hogy 2kor halottan keljen feküdjetek felszedtelek titeket azért cserébe, ha animba maradtok. Nem teljesítettétek és agyonverés után rohangálni kihasználni, hogy jófej voltam veletek és nem hagytalak ott titeket, Szerintem elég erkölcstelen húzás volt. Ezért kaptatok 30 percet talán, ami nonrpnél nevetséges mérték. aztán ment DCn a videózgatás beszélgetés közben az életveszélyes fenyegetőzés édes anyám szídalmazása, az én szidalmazásom. Nem tudom mire vélni ezt a Pk-t én és az admin táraim úgy voltunk vele, hogy meghúzzátok magatokat hogy ne derüljön ki. De ha már felhoztad akkor végig lesz víve az ügy. További sport sikereket!

• anacond
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Lloyd_Copefield
Dátum: 2021. Április 08. - 13:43:34
Na cső, én vagyok Lloyd, hozzászólok én is.
Tehát az egész úgy kezdődött, hogy IC ráléptem Gustavo Rosa cipőjére, ezért az elvileg Cartel leader Thomaso Rosa(Tommy) és barátai úgy döntöttek, hogy hárman agyonvernek minket.
Az már más, hogy egy ilyen bűnszervezet vezetői valószínűleg nem kezdeményeztek volna verekedést egy pizzázó előtt forgalmas helyen két stoner nigger ellen. Na ne menjünk bele, mert nem ide tartozik, csak tudjuk kinek a kezében van frakció.
Szóval Tommy barátunk elkezdte a verekedést rpvel:
[2021-04-08 01:05:24] [Output] :  *Thomaso Rosa megüti Ayden-t
Egyik haverja rpzett egy ilyet:
[2021-04-08 01:05:31] [Output] :  *Gustavo Rosa megfogja a poloját
Aztán szétrugdosott a földön, annyira fogta a saját pólóját..
Rico Gonzalez aki szintén benne volt a verekedésben nem rpzett semmit, de ugye ő Tommy haverja volt, ezért ő nem lett szankcionálva.
Ezután halálba ütöttek minket, majd hirtelen Tommy felszedett mindkettőnket.
[2021-04-08 01:07:22] [Output] : [LSRP]: Admin 1 Thomaso_Rosa felsegített téged.
Szerintem innentől az egész ooc ügy volt, de azt kérte, hogy menjek le animba(crack).
Még megkérdeztem Tommy barátunktól, hogy milyen frakiban van, de erre sem akart válaszolni, erre inkább berakott jailbe, ahogy Rakeemet is.
[2021-04-08 01:08:34] [Output] : [AdminJail]: Thomaso Rosa börtönbe helyezte: Lloyd Copefield játékost 30 percre.
[2021-04-08 01:08:34] [Output] : [AdminJail]: Indok: RPhiánya.
[2021-04-08 01:08:54] [Output] : [AdminJail]: Thomaso Rosa börtönbe helyezte: Ayden Rakeem játékost 30 percre.
[2021-04-08 01:08:54] [Output] : [AdminJail]: Indok: Verekedés kezdése Rp nélkül.ú
Az én jailem azért jogtalan, mert ez már egy ooc ügy volt admin jelenlétében és egy szóval sem mondta, hogy folytassuk az rpt, a haverjai ilyenkor már autóba ültek.
Rakeem jailje azért jogtalan, mert nem ő kezdeményezte a verekedést.
Aki kezdeményezte a verekedést (Rico Gonzalez) sem rpzett, csak ő ugye Tommy haverja volt, ezért nem kap jailt.
Ezután kérdeztem tőle hogy akkor most mi a helyzet, erre ezt válaszolta:
[2021-04-08 01:14:39] [Output] : [Válasz Érkezett]: Tommy (71): ne érts félre valami darálás volt és dc ugy nez ki mint egy robbanas
[2021-04-08 01:14:54] [Output] : [Válasz Érkezett]: Tommy (71): ezert lettetek felszedve
Tehát azért lettünk felszedve, mert discordon volt egy másik ügy...Nekem valahogy a kettő nem függ össze.
Írtam neki, hogy:[2021-04-08 01:14:58] [Output] : [PM Küldve]: Tommy (71): engem az nem érdekel
Tehát engem nem érdekel, hogy discordon milyen másik adminügy megy, a mi ügyünkkel kéne foglalkozni szerintem..
Ezért jött az újabb parádé.
[2021-04-08 01:15:28] [Output] : [AdminJail]: Tommy börtönbe helyezte: Lloyd Copefield játékost 45 percre.
[2021-04-08 01:15:28] [Output] : [AdminJail]: Indok: Nonrp +OOC Stílus
Előző jailben RP hiányát írt a kedves Tommy, itt már Nonrp volt az indok.
Ráadásul ezután kilépett admin szolgálatból, majd nagy nehezen feljött discordra, ahol ő is ugyan olyan lekezelő hangnemben beszélt velünk, türelmetlen volt, még mondtuk volna a dolgainkat, de ő kilépett ügy alól.
Ezután vissza akartam menni Rakeem barátomhoz a társalgóba beszélgetni, de folyamatosan kihúztak minket a társalgóból, majd mindkettőnket ki is kickeltek a dc szerverről.
Véleményem szerint egy adminnak nem így kéne viselkedni Tommy testvérem, hanem szépen türelmesen végig kéne hallgatnod mindkét fél nézőpontját + a haverjaiddal nem kéne kivételezni, ha már a saját ügyedet intézed.

Szervusz Kedves játékos, Szerintem nevetséges hogy még te inditottál PK-t a tegnapiak után.

A haveroddal ic 15 évest rpztek értem én mondjuk nemtudom melyik 15 éves csapat megy oda random 6 felnőtt emberhez arcoskodni. Igazából itt vesztettem el a fonalat. Utána meghaltatok majd jófej voltam és nem akartam hogy 2kor halottan keljen feküdjetek felszedtelek titeket azért cserébe, ha animba maradtok. Nem teljesítettétek és agyonverés után rohangálni kihasználni, hogy jófej voltam veletek és nem hagytalak ott titeket, Szerintem elég erkölcstelen húzás volt. Ezért kaptatok 30 percet talán, ami nonrpnél nevetséges mérték. aztán ment DCn a videózgatás beszélgetés közben az életveszélyes fenyegetőzés édes anyám szídalmazása, az én szidalmazásom. Nem tudom mire vélni ezt a Pk-t én és az admin táraim úgy voltunk vele, hogy meghúzzátok magatokat hogy ne derüljön ki. De ha már felhoztad akkor végig lesz víve az ügy. További sport sikereket!

Na szeva, pont hogy egy 15 évest nem fogja érdekelni, hogy random 30éves emberek, akikről én IC nem tudom, hogy Cartel tagok (sőt még OOC sem akartad elmondani, de megértem miért xddd) mit mondanak nekik.
Discordra nagy nehezen feljöttél, ott olyan hangnemben beszéltél velünk, ahogy egy adminnak nem kellett volna. Ideges voltál és türelmetlen, hallani lehetett a hangodon, ráadásul előbb kiléptél az ügy alól, mint mi.
Nemtudom ki videózott, mi biztos nem.
Akkor legyen végig víve az ügy, én is ebben reménykedem, további SPORT sikereket. xdxd
« Utoljára szerkesztve: 2021. Április 08. - 13:53:59 írta anacond »

• Rakeem
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: rakeem
Dátum: 2021. Április 08. - 13:53:11
Kezdjük az elsővel kedves admin.
1. Én egy 20 éves stonert rpzek, azt amire te utalsz általánosításban írta a Lloyd.
2. "Erkölcstelen" hmm... ezt a szót nem hiszem hogy ilyen szituációban használják, főleg nem ilyen kijelentésben. Mert én egyhelyben áltam vagy ültem, max ha 2 métert elsétáltam Aiden kocsija felé. ( vagyis nem futkároztam meg ugráltam )
Erre visszakanyarodva, én mielött megöltetek volna be crackeztem, és vagy még 5 másodpercet rugdostatok mielött meghaltam. mindegy, ez nem is baj. Meghaltam oké.
3. nem értem milyen nonrpről beszélsz.. engem ezzel az indokkal tettél jailbe.
[2021-04-08 01:08:54] [Output] : [AdminJail]: Thomaso Rosa börtönbe helyezte: Ayden Rakeem játékost 30 percre.
[2021-04-08 01:08:54] [Output] : [AdminJail]: Indok: Verekedés kezdése Rp nélkül.ú
erre a kérdésre se tegnap , se a hszedben nem kaptam normális választ. Elnézést hogy ismétlen önmagam, de könyörgöm.. mit rpzzek egy látható cselekvésen ha több ember üt folyamatosan? /me vissza üt vagy mire gondolsz?
De ha ez nem is elég, egyáltalán nem volt korrekt húzás ez tőled. Az meg hogy olyan szavakkal dobálózol hogy "erkölcstelen" Az még annyira sem volt szép. Annak tekintetében hogy becrackeztem úgy haltam meg, felszedtél mozogtam kettőt mikor írni akartam adminnak AJ-be tettél, és a saját ügyedet intézed. ( Elég egyértelmű hogy a saját javadra/barátaid javára döntesz. )
« Utoljára szerkesztve: 2021. Április 08. - 13:56:28 írta Rakeem »

• flay
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Adminisztrátor
    • Profil megtekintése
Dátum: 2021. Április 27. - 19:40:01

Admin Hozzászólás

Tommy már nem tagja a csapatnak, zárom.