Jó estét, Vendég

Szerző Téma: benyeee jeletnkezése Globális Moderátornak  (Megtekintve 232 alkalommal)

• benyeee
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Mapper 2018/2020
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Kelford Little
Dátum: 2020. Május 14. - 23:18:13

Globális Moderátor jelentkezés

Fórumon használt neved: ~ benyeee ~
Játékban használt neved (ha van): ~ Kelford Little (nem végleges!) ~
Korábbi referenciák: ~ Régebbi see forumokon (mikor még 3 részre volt osztva) Kisebb nagyobb szervereken tevékenykedtem eddig régebben is voltam már ennek a csapatnak a része csak akkor még ts-en voltam SMOD(régebbi social projekt) ~
Miért szeretnél globális moderátor lenni? ~ Szeretném ha béke rend,illetve megfelelő magatartás uralkodna ezen a felületen illetve az alap moderátori munkák elvégzése,szeretném ha ez a jó közösség nem az egymás lehordásáról és más emberek élményrontásáról szólna a fórum hanem egymás támogatásáról és segítéséről! ~
Mivel tudnál érvelni amellett, hogy téged vegyünk fel? ~ Szerintem azért lennék erre a feladatra mivel szerintem tudnám teljesíteni az elvárásokat amiket a vezetőség felé bizonyítani kell hogy a csapatba tartozom,nem tartom magam nagy embernek elég szerény típusú ember vagyok a magam módján emelet türelmes is ami szerintem lét fontosságú egy fontosabb/nagyobb észre vételű ügy kezelésénél.Szerepet játszik a választási lehetőségben is hogy mint mondtam a csapat egy részével már volt alkalmam megismerkedni ezáltal szerintem remekül sülnének az együtt töltött munkáink!(Illetve köszönöm az észre vételt ez ügyben!) ~
Mennyi időt tudnál tölteni a moderátori feladataiddal? ~ Hát igazából a fórum az a felület ami a ts-el együtt mindig megvan szinte nyitva és figyelmesen követem az eseményeket attól hogy nem hszelek sehova követem az itteni történéseket! ~
Mi a Globális Moderátorok általános feladatköre? ~ -Kisebb-nagyobb viták hárítása illetve főképpen megelőzése.
-Fórum részek helyezése (szükség esetén zárása.
-Fórummal kapcsolatos kérdések megválaszolása a friss fórum felhasználóknak illetve a régebbieknek is. ~

Szerinted mi különbözteti meg a jó és a rossz Moderátort? ~ Minden olyan meg különböztető dolog ami egymás ellentéte ilyen a magas aktivitás illetve a kevésbé aktív moderátor vagy mint a jó és a rossz döntés. ~
Mely Globális Moderátort/Moderátorokat ismered? ~ Mindenkiről hallottam de még nem nyílt alkalmam beszélni velük de mintha Trenton rémlene nekem hogy beszéltem még vele régebben. ~

Mutatkozz be pár mondatban!

~ Sziasztok Bencének hívnak.Jelenleg a 18 évemet taposom.Szolnok lakosságát bővítem jelen állapotban.Igazából főbb elfoglaltságaim közé tartozik a számítógépes játékok maxolása ismerete,illetve szabadidőmbe barátnőmmel foglalkozom, mostanában szakmai vizsgára készülődöm....
Fontosabb dolgokat igazából nagyon nem tudok mondani dolgoztam már együtt ezzel a remek csapattal vagyis a kisebb részével de szeretném magam kipróbálni az új csapattal is! A bemutatkozás része pedig azért sikeredett ilyen rövidre mert aki igazából ismer az tudja milyen is vagyok én valójában és hogy tudom tenni a dolgom és elvégzem amit rám bíznak!Köszönöm a lehetőséget! ~

« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 22. - 07:39:34 by /Dave »

• Ralo
  • FőAdmin
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 15. - 08:10:39
1-2 helyen javíts bele, mert vannak elírások, egyébként dolgoztam vele együtt SMOD ként is annó stb, szóval támogatom teljesen!

Dátum: 2020. Május 15. - 09:21:23
Egyben van, sok sikert Benye! :)

• ZSOLESZ
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • sir cid leader.
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Tobias Hayes
Dátum: 2020. Május 16. - 16:56:35
Ez az ember jöhet, kösz.

• benyeee
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Mapper 2018/2020
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 16. - 18:09:08
Imádás mindenkinek! <3

• Szuszi
  • Admin 5
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 17. - 12:22:31

Mivel tudnál érvelni amellett, hogy téged vegyünk fel? ~ Nem tartom magam egy érvelős típusnak ezért rátok bíznám ezt a döntést hogy ti miért választanátok engem! ~
Ez rossz, hidd el. Vannak olyan cégek, ahol az állásinterjún kapsz 3 percet, hogy meggyőzd az interjúztatót arról, hogy miért lenne érdemes téged felvenni.
 Ez olyan oda-vissza játék. Az illetékeseknek kell eldönteni, hogy fel-e vesznek téged, de viszont, ha te saját magad nem tudod elmondani, hogy miért téged válasszanak, akkor majd azok akik nem is ismernek téged fognak tudni okokat mondani, hogy miért te lennél jó?
Amúgy értelmesnek tűnsz, ezt viszont szerintem írd át.

• benyeee
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Mapper 2018/2020
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 17. - 22:23:26

Mivel tudnál érvelni amellett, hogy téged vegyünk fel? ~ Nem tartom magam egy érvelős típusnak ezért rátok bíznám ezt a döntést hogy ti miért választanátok engem! ~
Ez rossz, hidd el. Vannak olyan cégek, ahol az állásinterjún kapsz 3 percet, hogy meggyőzd az interjúztatót arról, hogy miért lenne érdemes téged felvenni.
 Ez olyan oda-vissza játék. Az illetékeseknek kell eldönteni, hogy fel-e vesznek téged, de viszont, ha te saját magad nem tudod elmondani, hogy miért téged válasszanak, akkor majd azok akik nem is ismernek téged fognak tudni okokat mondani, hogy miért te lennél jó?
Amúgy értelmesnek tűnsz, ezt viszont szerintem írd át.

Javítottam! Köszi a tanácsot!
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 17. - 22:28:19 by benyeee »

• wolfo
  • Újonc
  • Állapot:
    Elérhető
  • When life give you lemons, gotta make lemonade.
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Iker Moya
Dátum: 2020. Május 17. - 22:38:06
Másik szerverről úgy ahogy váglak, bár nem annyira beszéltem még veled.
Amiket hallottam másoktól az mind pozitív dolog volt, gl-gl.
deputy sheriff +II - iker moya.
criminal investigations division.
soldier.

• Capone
  • Teljes tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • dame dame dame dame
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 17. - 23:45:58
Hát amit most fórumon levágsz hsz farmot, elkezdtél lefele süllyedni a szemembe, pedig normális srácnak ítéltelek meg. Nem támogatom a lapod.

• Insigne
  • Kölyök tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • dame dame dame dame
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 18. - 00:56:26
Tegyük hozzá hogy a konkurenciánál még adminisztrátor is vagy.
If you're with overconfidence and arrogance, you'll die.

Police Officer II Stanley Bates
Harbor Area Patrol Division

• sonky1337
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • 🥵 lalika. 🔥
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: damn_jén.
Dátum: 2020. Május 18. - 19:08:12
jogos az előző hozzászóló felvetése, viszont egy valamit nem értek, (javítottam ne legyen aztán harag az endofthefingworld rajongóktól) ... Amúgy a címet is elírtad.1-2 helyesírási hiba van benne, de nem szúrkálódnék, mert jóba vagyunk (asszem).

amúgy ismerlek, nem vagy rossz arc, de inkább csak az egyik dolgot vállald el, mert ez kb. olyan, mint amikor két teljesen egymás ellen fordult focicsapatban játszol csatárt meg kapust. O no.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 18. - 19:12:06 by sonky1337 »

• benyeee
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Mapper 2018/2020
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 20. - 09:36:27
Tegyük hozzá hogy a konkurenciánál még adminisztrátor is vagy.
nem sokáig vagyok már az csak ma tudom leadni mivel eddig vizsgáim voltak!
Hát amit most fórumon levágsz hsz farmot, elkezdtél lefele süllyedni a szemembe, pedig normális srácnak ítéltelek meg. Nem támogatom a lapod.
Attól függetlenül hogy pár dologhoz írtam nem hinném hogy ez akkora hunt nekem nem számítanak a hszek de ha ennyire zavarja a szemed törlöm is őket de nem hinném hogy ez ítél meg engem abban hogy normális vagyok e vagy sem......

• packrunnerdani
  • Vezető Fórum Moderátor
  • Állapot:
    Elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 21. - 22:29:32
Volt szerencsém beszélgetni veled korábban, a stílusod kifogásolható volt több szempontból is.

Ezt a kockázatot én nem vállalom, a jelentkezésed elutasítom.
Police Lieutenant I — Gale Burks
Watch Commander, Harbor Area Patrol Division

Police Sergeant I — Danny Clinton
Training Officer, Metropolitan Divsion