Jó estét, Vendég

Szerző Téma: benyeee jelentkezése  (Megtekintve 286 alkalommal)

• benyeee
  • Admin 1
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Mapper 2018/2020
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Kelford Little
Dátum: 2020. Május 28. - 21:52:14
Idézet
Hi im Benyeee

Idézet
Bemutatkozás:

Hello! Bencének hívnak avagy számotokra ismertebben benyeee.
Jelenleg a 18 életévem taposom.Most vagyok végzős szakközépében eladónak tanulok emelet eddig készenléti katonai szolgálatot teljesítettem de ebből hivatásos katonai rangba léptem jelenleg is szakaszvezetőként szolgálok, de ezt szeretném további vinni minden lehetséges módon ezáltal jövőre kezdem az éretségit, bent a laktanyában kaptam rá a lehetőséget. (márha megéljük).Főbb elfoglaltságaim közé tartozik a minden reggeli egészséges futás.Főbb elfoglaltságom persze az internet hatalmas világának felfedezése is!
Szerintem egy tökmegértő és viszonylag sokat dumáló ember vagyok.(nem minden eseteben rossz tulajdonságnak szánom.)
Amiket nehezen viselek az a tudatlanság és a nem hozzá értő emberek beleszólása más munkájába, ezen felül mindent remekül viselek!Szerintem remekül kijövök mindenkivel aki jól áll hozzám.

Idézet
Miért szeretnél pont az LSRP - Multi Theft Auto adminisztrátora lenni?

Szeretném ezt a most meglévő csapatot közelebbről is megismerni illetve bővíteni ezt a remek csapatot egy szerintem számotokra keresett emberrel a vezetőség tudja mire vagyok képes,milyen ember vagyok még ha más lapjaim itt elutasításra is kerültek de szeretném ha ennek a jó és össze tartó csapatnak a tagja lennék.Ismerem so-so az embereket de szeretném magam egy olyan embernek tudni aki ehhez a projekthez is hozzá tette amit csak tudott és amennyit tudott, főképpen a szerver rendjének fenntartása lenne a cél de mindezek előtt a playerek minden elérhető fokozatú segítsége.

Idézet
Pályafutásom:

Még régebben egy olyan 5-6 éve SAMP szervereken tevékenykedtem össze vissza aztán rá egy olyan évre áttértem az MTA-ra. Az első szerverem az See-v2 volt ott elég sok időt játszottam főképp a barátok miatt de megfordultam v3-on,LV-n és még sok egyéb szereken több feladat körbe,főképp mapperi feladat köröket teljesítettem kisebb/nagyobb szervereknél.Röviden és össze foglalva ennyi az én "pályafutásom"

Idézet
Aktivitásom:

Jelenlegi helyzettel kapcsolatban így egész nap is fent tudok aktívan tevékenykedni de később ez változhat olyan Szeptember fele mikor is remélem elkezdődik az iskola.Helyzettől elkülönülve munka időben (szolgálat) illetve emelet iskola (katonaságon belül éretségizni szeretnék) időben napi 6-7 óra,Hétvégén akár egész nap is szóba elegyedhet.(Amíg passzív katonai szolgálatban maradok nem raknak vissza de ez változhat szeptembertől.)

Idézet
Jelenlegi referenciák ezen a szerveren:

Hát igazából ezen a szerveren nem sok dolgot generáltam még mint referencia munka és büszkeség, de vannak ide terveink a barátokkal bőven egyenlőre csak előkészülünk és nyitás után várható lesz egy pályázatunk.

Idézet
Terveim mint adminisztrátor:

Szeretnék segíteni azok playerek számára akik esetleg most kezdték el a roleplay hatalmas és nehéz világát.Szeretném könnyíteni az átlagos playerek dolgát a és kímélni őket a hosszas OOC ügyek bővítésétől illetve a playerek nagyobb konfliktus helyzeteinek megkönnyebítését szeretném, elősegíteni.Terveim merően hosszú időre szólnak, vagy legalább is ameddig a csapat és a vezetőség igényt tart a munkásságomra és segítségemre.Szeretnék minél feljebb jutni a jobb ügy és célok elérése érdekében.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Június 08. - 20:06:50 írta Ralo »

• ZSOLESZ
  • Admin 1
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • sir 70es kar.
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Tobias Hayes
Dátum: 2020. Május 28. - 22:19:37
Sok sikert neked is haver!  :-*
én maradok topp.

• Szuszi
  • Admin 1
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 29. - 11:42:25
Szerintem a lap formázása nagyon rossz, bár ez mellékes. Nekem nem jött át az, hogy miért lennél alkalmas erre a posztra, az aktivitásodon kívül, illetve, hogy segíteni szeretnél a playereken, bár szerintem ez magától értetendő, ha valaki adminisztrátor szeretne lenni.  Azt javaslom, hogy kicsit bővítsd releváns tartalommal, ami sokkal inkább meggyőző. Illetve, ha a formázásra visszatérünk, akkor szerintem vedd ki ezt a sok idézetet, csúnya. :( 

• sonky1337
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • 🥵 lalika. 🔥
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: damn_jén.
Dátum: 2020. Május 29. - 12:11:40
átnéztem a lapod, találtam egy-két elenyésző helyesírási hibát, amit tudom hogy nem ejtenél egyébként. Olvasd át , amúgy ismerlek, tudnád a dolgod.

• benyeee
  • Admin 1
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Mapper 2018/2020
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Kelford Little
Dátum: 2020. Május 29. - 17:25:38
Szerintem a lap formázása nagyon rossz, bár ez mellékes. Nekem nem jött át az, hogy miért lennél alkalmas erre a posztra, az aktivitásodon kívül, illetve, hogy segíteni szeretnél a playereken, bár szerintem ez magától értetendő, ha valaki adminisztrátor szeretne lenni.  Azt javaslom, hogy kicsit bővítsd releváns tartalommal, ami sokkal inkább meggyőző. Illetve, ha a formázásra visszatérünk, akkor szerintem vedd ki ezt a sok idézetet, csúnya. :(
Hang alapján meg győzőbb ember vagyok ezt itt sokan tudják, a formázáson gondolkozom még feltétlenül! Viszont a többin nem kívánok változtatni lehet hogy téged nem győzött meg de ez vagyok én még ha az eddig lapjaim máshova elutasításra is kerültek...

• ÁRONKA
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • /do hol a fegyvere
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 29. - 20:56:48
Szerintem ne a formázás minőségén múljon egy egyébként alkalmas embernek a felvételi lapja.

• Szuszi
  • Admin 1
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 29. - 21:37:10
Senki se mondta, hogy azon múlik, csupán ez is tudja a benyomást pozitív vagy negatív irányba tolni, afféle "első benyomás".

• Denkovics
  • Tulajdonos
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Veteran
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Június 08. - 20:08:08

AdminController Hozzászólás

Eléggé nagy fejtörést okoztál nekünk Benyee... Ismerem a munkádat, amit inkább hegyek és hullámvölgyek jellemeznek. Emiatt egy ÖrökAS-t tdnék feajánlani és meglátjuk mi lesz belőle. Ha elfogadod keresd fel Ralot.