Jó estét, Vendég

Szerző Téma: de, fogok írni.  (Megtekintve 196 alkalommal)

• adampai
  • Globális moderátor
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 15. - 14:53:54

Globális Moderátor jelentkezés

Fórumon használt neved: ~ adampai ~
Játékban használt neved (ha van): ~ n/a ~
Korábbi referenciák: ~ 2014 riserpg gmod ~
Miért szeretnél globális moderátor lenni? ~ közeleg a szervernyitás, nekem meg nincs jobb dolgom atm, amúgyis megszaladt a fórumozók száma, kordában kell őket tartani. ~
Mivel tudnál érvelni amellett, hogy téged vegyünk fel? ~ Ötös voltam nyelvtanból és irodalomból általános iskolában, szóval tudok fogalmazni meg helyesen írni, ezáltal nem rontanám a globális moderátorok összképét. ~
Mennyi időt tudnál tölteni a moderátori feladataiddal? ~ sokat ~
Mi a Globális Moderátorok általános feladatköre? ~ témák helyezése, fórumozók segítése és a fórumszabályzat betartatása ~
Szerinted mi különbözteti meg a jó és a rossz Moderátort? ~ rugalmasság, elérhetőség és a cselekedeteinek fontos átgondolása ~
Mely Globális Moderátort/Moderátorokat ismered? ~ dani ~

Mutatkozz be pár mondatban!

~ Hát utoljára nem is tudom mikor kellett bemutatkoznom, mivel eléggé sokan ismernek, szóval igazából semmi újat nem tudok elmondani, én vagyok a "crackhead energy" szöges ellentéte (aki amúgy ezt a két szót unironikusan használja az miért él??) na mindegy is amúgy időmet mindig beosztom, valorantozok, lsrpzek meg hát így kijásári korlátozás, otthoni suli mellett nem sok időt töltök máshol, mert amúgy rájöttem hogy tök jó itthon ülni és semmit tenni, de valszeg ezt hamarosan megunom szóval úgymónd beugró emberke lennék. köszönöm a figyelmet, amúgy még annyit hogy 17 vagyok. ~

« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 22. - 07:39:00 by /Dave »
i'm laying on the floor, we're drinking cause we're bored
carry my soul into the night, may the stars light my way

• Capone
  • Teljes tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • dame dame dame dame
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 15. - 14:57:33
Támogatom ádikát gyerekkorunk óta ismerjük egymást oviból, azóta nincsen baj vele egyenesen jógyerek megérdemli :D

• adampai
  • Globális moderátor
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 15. - 15:05:44
Köszönöm szépen a kedves szavakat, tudtam, hogy a gyerekkori barátaimra számíthatok.  ;D

• TeTris
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 15. - 15:29:54
Valorantos karriered legközelebb ne hozd fel, mert olyan meredek, mint a globális moderátor jelentkezésed. Na jól van ettől eltekintve szeretjük a öcsköst, még a támogatásom is megérdemli.
#Jesus
Most people are bulled because they're better than the people who bullied them.

Dátum: 2020. Május 15. - 15:43:09
Konkrétan nekem nincs semmi problémám veled, de ismerem azt a bizonyos "troll" vagy minek nevezzem oldaladat is. Ami a legtöbb esetben nem a legjobb. Persze lehet itt hülyéskedni egymással és a többi, hisz emberek vagyunk. Viszont néha tudni kell a határt meghúzni. Gondolok itt a Chatboxon belüli értelmetlen üzenetekre, az aláírásodra, a téma címére és a többi. Nézzük a következő esetet, pl. egy újonnan érkező személy beregisztrál a fórumra és ez a "stílus" fogadja. Nem azt fogja gondolni ,hogy "na ez a személy teljesen hülye" hanem kialakítja a véleményét az egész szerverről. Persze én teljesen tisztában vagyok vele, hogy a közösségnek egy bizonyos rétege milyen szinten van, viszont ez nem azt jelenti ,hogy nem tanítható. Ez pedig már ismét egy másik téma.
Ezektől az "apróbb" dolgoktól eltekintve nem tudnék egyéb negatívumot hozzáfűzni a jelentkezésedhez. Zárásként az egésznek csupán annyi a mondanivalója, hogy nem kell feltétel a "hülyét" mutatnod másoknak, ha alapjába véve egy teljesen értelmes személy vagy. :)

Sok sikert kívánok a jelentkezésedhez és ha bármiféle dologra szükséged lenne, keress meg privát üzenetben! :)

• adampai
  • Globális moderátor
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 15. - 15:48:05
Valorantos karriered legközelebb ne hozd fel, mert olyan meredek, mint a globális moderátor jelentkezésed. Na jól van ettől eltekintve szeretjük a öcsköst, még a támogatásom is megérdemli.

Azért néha vannak olyan megmozdulásaim, hogy még te is csak pislogsz.......

Konkrétan nekem nincs semmi problémám veled, de ismerem azt a bizonyos "troll" vagy minek nevezzem oldaladat is. Ami a legtöbb esetben nem a legjobb. Persze lehet itt hülyéskedni egymással és a többi, hisz emberek vagyunk. Viszont néha tudni kell a határt meghúzni. Gondolok itt a Chatboxon belüli értelmetlen üzenetekre, az aláírásodra, a téma címére és a többi. Nézzük a következő esetet, pl. egy újonnan érkező személy beregisztrál a fórumra és ez a "stílus" fogadja. Nem azt fogja gondolni ,hogy "na ez a személy teljesen hülye" hanem kialakítja a véleményét az egész szerverről. Persze én teljesen tisztában vagyok vele, hogy a közösségnek egy bizonyos rétege milyen szinten van, viszont ez nem azt jelenti ,hogy nem tanítható. Ez pedig már ismét egy másik téma.
Ezektől az "apróbb" dolgoktól eltekintve nem tudnék egyéb negatívumot hozzáfűzni a jelentkezésedhez. Zárásként az egésznek csupán annyi a mondanivalója, hogy nem kell feltétel a "hülyét" mutatnod másoknak, ha alapjába véve egy teljesen értelmes személy vagy. :)

Sok sikert kívánok a jelentkezésedhez és ha bármiféle dologra szükséged lenne, keress meg privát üzenetben! :)

Egy sokrétegű személy sokkal értékesebb és hasznosabb tagja a társadalomnak, mint az, aki egy bábként követi a többit. Barátaim, a harcosok és én is törekszünk arra, hogy minél különlegesebb személyünk legyen, több oldalú személyiséggel. Azonban ez nem összekeverendő a bizonyos borderline kondícióval. (Isten őrizze szegény embereket.) Köszönöm szépen a hosszas véleményt, tulajdonképpen szerintem mi még nem is beszéltünk korábban, azonban egyet kell értenem azzal az állításoddal, hogy a legtöbb Isten gyermeke tudatosan (vagy tudatán kívül) egy személy cselekedeti, stílusa, formája alapján egy egész közösséget bekategorizál. A humorérzékem néhány esetben bicskanyitogató, de természetesen az embereket az különbözteti meg az állatoktól, hogy tudják kontrollálni magukat. Köszönöm mégegyszer. Szép napot.

• Insigne
  • Kölyök tag
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • dame dame dame dame
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 15. - 16:36:18
szeretlek, te vagy a legjobb
If you're with overconfidence and arrogance, you'll die.

Police Officer II Stanley Bates
Harbor Area Patrol Division

• adampai
  • Globális moderátor
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 15. - 16:47:56
Köszönöm a szép szavakat, én is szeretlek.

• @ezrah.
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Bajnokkk
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 15. - 16:51:33
Hajrá spártai titánom, esportolo valorantosom, strongholdos assasinom! Csak előre!
LSRP MTA
BÉTA TESZTER
Police Captain  Damarion Pratts
Police Officer II Gonzalo Aspas

• adampai
  • Globális moderátor
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 15. - 18:56:31
Köszönöm a bíztató szavakat stratégiai mesterem, szomália királya, az mta uralkódója!

• JamesW
  • FőAdmin
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Gang Support Section
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 15. - 19:00:48

ezt elfelejetted bro
JamesW
Főadminisztrátor
Frakció Management

Police Captain III William Parr
Police Sergeant II Kevin Chavez

• packrunnerdani
  • Vezető Fórum Moderátor
  • Állapot:
    Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 21. - 22:30:32
Privátban történő egyeztetések után, a jelentkezésedet elfogadom.
Police Lieutenant I — Gale Burks
Watch Commander, Harbor Area Patrol Division

Police Sergeant I — Danny Clinton
Training Officer, Metropolitan Divsion