Jó estét, Vendég

Szerző Téma: Dave Jelentkezése Globális Moderátornak  (Megtekintve 132 alkalommal)

• /Dave
  • Globális moderátor
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Dave_Jonson
Dátum: 2020. Május 16. - 20:43:01

Globális Moderátor jelentkezés

Fórumon használt neved: ~ Dave_Jonson//Dave ~
Játékban használt neved (ha van): ~ Nincs ~
Korábbi referenciák: ~ ExternalGaming fórum Globális Moderátor majd Fő Globális Moderátor, StayMTA fórum Globális Moderátor. ~
Miért szeretnél globális moderátor lenni? ~ Szeretem ezt a feladatot csinálni, és szeretnék segíteni a szervernek ezzel is. Szeretném a fórumozó közösséget normális keretek közt tartani. A szabálysértőket megbüntetni, ezzel is tanítva őket a jóra és a megfelelő magatartásra. ~
Mivel tudnál érvelni amellett, hogy téged vegyünk fel? ~ Azért érvelek magam mellett, mert én már jártas vagyok az ilyen feladatban. Két fórumon voltam eddig Globális Moderátor az egyiken Fő Globális Moderátor is lettem ezáltal sok ügyet intéztem már és tudom is ezt csinálni. Kellően ismerem az SMF Fórummotort ami előnyt tud jelenteni. Kedves vagyok segítőkész és kellő önbizalommal rendelkezem. Tudok és szeretek csapatban dolgozni és a moderátor csapatban is kell a csapatmunka.   ~
Mennyi időt tudnál tölteni a moderátori feladataiddal? ~ Napi 4-5 órát de ez több is tud lenni. ~
Mi a Globális Moderátorok általános feladatköre? ~ A Globális Moderátor feladata az új felhasználók ellenőrzése, megerősítése, a fórumon a szabályzat betartatása, figyelmeztetések kiosztása valamint a lezárt fórumtémák helyezése illetve ha kell lezárása és a kisebb viták elhárítása. ~
Szerinted mi különbözteti meg a jó és a rossz Moderátort? ~ A kiadott feladatokat hogyan végzi el, milyen stílusban beszél társaival és milyen aktív a fórumon.. ~
Mely Globális Moderátort/Moderátorokat ismered? ~ Még nem nagyon ismerek senkit, de remélem lehetőségem lesz őket megismerni. A Fórumról (ha ő az akivel máshol találkoztam) Ralo-t ismerem. ~

Mutatkozz be pár mondatban!

~ Dávidnak hívnak, 18 éves vagyok Középiskolás éveimet töltöm. Van két testvérem. Szabadidőmben horgászni, számítógépezni, barátokkal lógni, és focizni szeretek. 5-6 éve foglalkozom az MTA-val és szinte csak RP szervereken játszok. Ezen felül 10 éve játszok SAMP szervereken. Mikor nem szerveren játszok és lehetőségem adódik szeretek  fórumon tevékenykedni Globális Moderátorként. Több weboldalt is gyártottam már és több helyen is voltam Globális Moderátor közel is áll hozzám és szeretem ezt csinálni. ~
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 22. - 07:38:26 by /Dave »

• benyeee
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Mapper 2018/2020
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Kelford Little
Dátum: 2020. Május 17. - 22:30:47
hajrá-hajrá! Szerintem jó lennél!

• Insigne
  • Kölyök tag
  • Állapot:
    Elérhető
  • dame dame dame dame
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 18. - 00:58:25
Milyen okból kifolyólag gondolod azt hogy jó lenne a poszt betöltésére a téma írója?
Kifejtenéd nekünk?
If you're with overconfidence and arrogance, you'll die.

Police Officer II Stanley Bates
Harbor Area Patrol Division

• benyeee
  • Újonc
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Mapper 2018/2020
    • Profil megtekintése
  • Szerveren használt név: Kelford Little
Dátum: 2020. Május 20. - 09:38:52
Más szerveről ismerem úgy ahogy amit én láttam tőle ott akkor az tetszett tudta csinálni a dolgát és értett is hozzá, illetve elég aktívan nyomta szerintem!
Milyen okból kifolyólag gondolod azt hogy jó lenne a poszt betöltésére a téma írója?
Kifejtenéd nekünk?

• Ralo
  • FőAdmin
  • Állapot:
    Nem elérhető
  • Játékos
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 20. - 10:43:44
Nálam dolgozott még anno stay MT-n nem volt soha gond. Sok sikert!

• packrunnerdani
  • Vezető Fórum Moderátor
  • Állapot:
    Elérhető
    • Profil megtekintése
Dátum: 2020. Május 21. - 22:31:07
Adok egy esélyt, a jelentkezésedet elfogadom.
Police Lieutenant I — Gale Burks
Watch Commander, Harbor Area Patrol Division

Police Sergeant I — Danny Clinton
Training Officer, Metropolitan Divsion